Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski mają już wózek dla dziecka. Znamy cenę! Materiał pokryty "diamentami"

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski już niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyszli młodzi rodzice szykują wyprawkę dla pociechy. Mają już wózek - wybrali polską firmę.

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski przyspieszyli z przygotowaniami do porodu. Właśnie przyjechał do nich nowy wózek, który przyda się już od pierwszych dni życia ich dziecka.

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski pokazali wózek dla dziecka

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski postawili na ekskluzywną markę. Ich dziecko będzie jeździło wózkiem polskiej, mało popularnej marki - Junama. Nowym nabytkiem para influencerów pochwaliła się na Instagramie. I trzeba przyznać, że wózek jest nieprzeciętnej urody.

Sprawdziliśmy, ile kosztuje taka przyjemność. Wózek Junama Diamond można kupić za około 3 tysiące złotych - ma wiele dodatkowych opcji, z których korzystać nie trzeba, dzięki czemu cena będzie niższa o nawet pół tysiąca złotych. Jednak ze względu na to, że Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski zdecydowali się na spersonalizowane pokrycie materiałem w diamenty, zakładamy, że i cena przez to jest raczej wyższa niż niższa.

Sylwia i Jaś będą mieli synka, ale wózek jest w tak uniwersalnych, że posłuży zarówno dziewczynce jak i chłopczykowi. Do wózka dołączona jest też torba na drobiazgi.

Zobacz wideo