Anja Rubik z tajemniczym partnerem. Na premierze filmu pozowali razem. Ich mowa ciała mówi sporo

Anja Rubik pojawiła się na oficjalnej premierze filmu "Obywatel Jones". Towarzyszył jej przystojny brunet.

W miniony poniedziałek odbyła się uroczysta premiera filmu "Obywatel Jones". Na wydarzeniu nie zabrakło znanych i lubianych, w tym Anji Rubik. Modelka na event nie przyszła jednak sama. Towarzyszył jej tajemniczy brunet. 

Anja Rubik z tajemniczym mężczyzną na premierze filmu "Obywatel Jones"

Sytuacja ta jest o tyle zaskakująca, że Rubik bardzo dba o swoje życie prywatne. Nawet z byłym mężem, Sashą Knezevicem, nie brylowała na warszawskich salonach zbyt często. Pikanterii dodaje fakt, że ostatnio w wywiadzie dla "Vivy!" przyznała, że spotyka się z kimś, jednak ta relacja nie jest jeszcze na etapie wspólnego mieszkania. Z brunetem co prawda nie wykazywali przesadnych czułości, jednak widać, że czują się ze sobą swobodnie, a ich dłonie... prawie się stykały.

Warto wspomnieć, że Rubik wyznała ostatnio, że cały czas brakuje jej stabilizacji i domu, w którym czeka na nią druga połówka. Po rozwodzie jej były mąż zdążył ponownie się ożenić oraz założyć rodzinę. Myślicie, że mężczyzna, który towarzyszył jej na ściance, to ten sam o którym opowiadała w ostatnim wywiadzie?

Tak czy siak... trzymamy za nią kciuki i życzymy wszystkiego dobrego!

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic pobrali się w lipcu 2011 roku. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i pięć lat później para ogłosiła rozstanie. Jak wówczas zapewniali, rozwód przebiegał w przyjaźni. Po latach modelka wyznała jednak, że rozejście się z mężem było dla niej bolesnym przeżyciem.

Rozstanie z Saszą było dla mnie ogromnie trudne. Bo kiedy żyliśmy razem, to ja bardzo dużo pracowałam, ale zawsze wracałam tam, gdzie on był. Stworzyliśmy nasz dom. A potem, nagle, znalazłam się w sytuacji, że właściwie mogę zrobić wszystko. To jest oczywiście fantastyczne, ale z drugiej strony w tamtym momencie było też smutne: no tak, nikt mnie nie potrzebuje, nigdzie nie muszę być, nikt na mnie nie czeka - wyznała w wywiadzie dla "Vivy".

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>