Apoloniusz Tajner został ojcem. Na świecie pojawił się jego syn, który dostał wyjątkowe imię. Ma dla nich specjalne znaczenie

Apoloniusz Tajner został ojcem i we wrześniu na świecie pojawił się jego syn. Żona byłego trenera skoczków narciarskich w rozmowie z portalem Pomponik.pl opowiedziała o imieniu, które wybrali dla swojego dziecka.

To wyjątkowy rok dla Apoloniusza Tajnera. W maju poślubił swoją ukochaną Izabelę Podolec, a we wrześniu małżonkowie powitali na świecie syna. To trzecie dziecko byłego trenera skoczków. Jest ojcem córki Dominiki i syna Tomisława.

Apoloniusz Tajner został ojcem

Radosną nowinę o narodzinach dziecka podał portal Pomponik.pl. Dziennikarze skontaktowali się z 29-letnią dumną mamą. Zdradziła im imię, które wybrali dla chłopca.

Synek jest zdrowy, ma na imię Leopold Apoloniusz Tajner, urodził się we wrześniu. Jesteśmy szczęśliwi, bo to wyczekane dziecko - powiedziała im Izabela Podolec-Tajner.

Imię nie zostało wybrane jednak przypadkowo. Ma dla rodziny Tajnerów szczególne znaczenie:

Tata Apoloniusza, czyli dziadek naszego dziecka, tak miał na imię. Nigdy go nie poznałam, bo zmarł wiele lat temu, ale wiem, że był dobrym człowiekiem. Tym bardziej miło, że mogliśmy zasięgnąć właśnie z naszej rodziny. Mój mąż na drugie imię ma Leopold. A drugie imię naszego syna to oczywiście po Tacie. Tatę ma najlepszego na świecie - dodała szczęśliwa mama.

Wyznała też, że tworzą szczęśliwą rodzinę i są bardzo zadowoleni, że są już w komplecie. Serdecznie gratulujemy i witamy na świecie!

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nie są już razem, jednak tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Jak w ogóle się poznali?

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.