Anna Mucha została zapytana, czy znów spotyka się z Wojewódzkim. Jej komentarz... dziwny. Z pewnością nie uciszy nim plotek

Anna Mucha faktycznie rozstała się z Marcelem Sorą i jest już w nowym związku? Jej odpowiedź na pytanie o powrót do Wojewódzkiego bardzo nas zaskoczyła.

Anna Mucha jest jedną z tych gwiazd, które unikają opowieści na temat życia prywatnego. Dziennikarze wręcz boją się zadawać pytania na temat związków, bo reakcja aktorki jest nieprzewidywalna. Zmierzyła się z nią nasza reporterka, która w lutym spytała o plotki na temat rozstania. Teraz ktoś inny poruszył temat jej uczuciowego życia. Padło pytanie o powrót do Kuby Wojewódzkiego.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzkiego znów są parą? 

Gwiazdor TVN-u opublikował niedawno na Instagramie zdjęcie ze swoim samochodem. Zamiast jednak na jeepa, fani patrzyli głównie na zgrabne, damskie nogi wystawione przez okno auta.

Niektórzy stwierdzili, że ich właścicielką jest Anna Mucha. Dziennikarze "Party" postanowili zapytać u źródła. Aktorka odpowiedziała:

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Jestem szczęśliwa, akceptuję siebie taką, jaka jestem. W końcu nie mogę zawieść mojego syna, muszę być mięciutka! Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się zadawał ze starszymi?

Komentarz naprawdę zaskakuje. Po pierwsze, nigdy oficjalnie nie podano, że Anna rozstała się z ojcem swoich dzieci, a po drugie - wejście drugi raz do tej samej rzeki w przypadku aktorki, wydaje się być niemożliwe. Niemniej jednak takimi słowami gwiazda "M jak miłość" na pewno nie uciszy plotek i nie spowoduje, że jej życiu prywatnemu będzie przyglądało się coraz mniej osób. Ciekawość wzrosła.

CW


Anna Mucha oceniła autobiografię Kuby Wojewódzkiego. Sprawdźcie, co powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Więcej o:
Komentarze (25)
Anna Mucha została zapytana, czy znów spotyka się z Wojewódzkim. Jej komentarz... dziwny
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Po pierwsze - te nogi to plastiki , drugie i plastik i takie dużeee silniki są BE dla planety !

 • Gość: rupert

  Oceniono 7 razy 5

  a kogo obchodzi kto bzyka mucha ?!

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 2

  Czy intelektualne pętaki z Plotka wiedzą, o co chodzi z wchodzeniem do tej samej rzeki? Do szkoły miernoty!!!

 • byann

  Oceniono 6 razy 2

  Z pustaków niejedna budowla powstała.

 • Gość: 6

  Oceniono 1 raz 1

  ... wypowiedź bez składu i ładu :/

 • Gość: Majkel

  Oceniono 1 raz 1

  Redaktor nie zna znaczenia przysłów. Szkoda.

 • claudiusz

  Oceniono 1 raz 1

  ja jej sie dziwie....kubus jest tak niemeski,ze az zeby bola...szczegolnie gdy uklada swoje usteczka na ksztalt otworka odbytowego....fujjj

 • Gość: ko99

  Oceniono 9 razy 1

  mucha najczęściej spotyka się z gów...m

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX