Maciej Stuhr i jego pasierb ofiarami hejtu. "Nie przeszkadza Ci, że to nie Twoje dziecko?". Aktor odpowiedział na przykry komentarz

Maciej Stuhr opowiedział w najnowszym wywiadzie o rodzinie i wychowywaniu dzieci. Zdradził także, że jest "atakowany" przez internautów za to, że wychowuje nie swoje dziecko.

Maciej Stuhr to bardzo rodzinny i opiekuńczy człowiek. Choć jest bardzo zapracowanym aktorem, najważniejsza jest dla niego rodzina i stara się poświęcać jej jak najwięcej czasu. W najnowszym wywiadzie dla portalu Anny Lewandowskiej opowiedział jednak o hejcie, jaki spada na niego, ponieważ wychowuje dziecko swojej ukochanej. 

Maciej Stuhr o wychowywaniu nie swojego dziecka

Gwiazdor spotkał się ostatnio z Katarzyną Burzyńską, by opowiedzieć o tacierzyństwie. W rozmowie wzięła udział także jego żona Katarzyna Błażejewska, która opisała Macieja jako ojca w samych superlatywach.

Maciek jest nad wyraz cierpliwy. Chłopcy uwielbiają po nim skakać i naprawdę trwa to czasem bardzo długo. I widzę, że ma już dość, że mu skaczą po brzuchu i machają jego kończynami, ale znosi to z pokorą i godnością (...) Potrafi być zdecydowany i konkretny. Jak ja rano wstaję ze Staśkiem i wyprawiam go do szkoły, to siedzimy sobie przy śniadanku, rozmawiamy, rozmawiamy i nagle się okazuje, że jest późno i trzeba się spieszyć, i poganiać Staszka mocno.

Aktor jest ojcem dwójki dzieci:19-letniej Matyldy z poprzedniego małżeństwa i 3-letniego Tadeusza z obecnego. Wychowuje jednak jeszcze Stanisława, syna Błażejewskiej z poprzedniego związku. Właśnie ten fakt sprawia, że często jest hejtowany przez wirtualnych znajomych. 

Ja mam bardzo dużo hejterów internetowych. I czasami, jak pojawi się jakieś zdjęcie naszej rodzinki: ja ze Stasiem gdzieś tam, zaraz znajdzie się jakiś chojrak jeden z drugim, który chce mi w wyrafinowany sposób dopiec. Wtedy pojawia się takie niewinne pytanko: "A nie przeszkadza Ci, że to nie Twoje dziecko?" Na początku w ogóle go nie zrozumiałem, bo coś takiego nie przychodzi mi do głowy. Dopiero jak przeczytałem ten komentarz, drugi, trzeci, czwarty raz – bo on powracał przy pewnych okazjach – to zrozumiałem, że to nie jest takie niewinne pytanie, pomyślałem sobie, że tutaj gdzieś tkwi tajemnica - czytamy na stronie Baby by Ann.

W dalszej części aktor wyjaśnił swój punkt widzenia.

W świecie zwierząt, czy w czasach troszeczkę wcześniejszych nawet jak mężczyzna brał sobie kobietę, która miała inne dzieci, to je zabijał. Jak się wrzuci małe lwiątko do klatki innych lwów, to nie będzie to przyjemny widok, co tam się wydarzy. Kobiety też nie pozostają dłużne, też nie przepadają za tym, co nie wykluło się w ich gnieździe, to są instynkty. Więc to jest wielkie zadanie dla człowieka, który chce tworzyć życie w większej strukturze, żeby się od tego uwolnić.

To naprawdę szczyt chamstwa publikować takie komentarze. Możemy tylko liczyć na to, że niektórzy internauci pójdą po rozum do głowy i zaczną ważyć słowa.

Osoby publiczne są narażone na spory hejt. Sprawdźcie co powiedziała o nim w rozmowie z Plotkiem Agnieszka Woźniak-Starak.

Więcej o:
Komentarze (225)
Maciej Stuhr i jego pasierb ofiarami hejtu. "Nie przeszkadza Ci, że to nie Twoje dziecko?". Aktor odpowiedział na przykry komentarz
Zaloguj się
 • Gość: Ew

  Oceniono 149 razy 103

  Do wielka sprawa być tatą dla dziecka, którego się nie poczęło i wobec krórego nic sie nie musi. Nie każdego stać na taki gest. Pan Maciek może więc być z siebie dumny, bo egzamin z męskości zdał na medal.

 • acototak

  Oceniono 108 razy 88

  Ciekawe ilu z tych hejtujących wychowuje nieswoje dzieci nic o tym nie wiedząc :)

 • Gość: Wujowypandomu

  Oceniono 77 razy 63

  Jakim trzeba być jełopem żeby jechać po dzieciach? Poglądy polityczne Stuhra to zupełnie nie moja bajka i cisnę z niego ile się da. Ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy by krytykować rodzinę.

 • Anna Skowron

  Oceniono 86 razy 54

  Jak juz ktoś napisał .....trzymaj się Maćku !!!!!!!!
  Jestes suuuper rodzinnie i zawodowo .
  calym sercem Ci kibicuję ,ale przy przeżartych kasą m?zgach niby !!!!!naszych rodaków ciężko !!!!.
  Zdrowia więc ,samozaparcia ,dobrego samopoczucia i wszystkiego Co Najlepsze jeszcze w tej naszej Ojczyżnie niech Cię == Was cała Twoja Rodzino spotyka
  Ps.
  Serdecznie pozdrawiam Rodziców prawdziwych ,mądrych Patriotów A S.z z Krakowa .

 • ymaginary

  Oceniono 46 razy 40

  Pytanie głupie czyli dokładnie takie same jak zadający wolak, jednak odpowiedź Stuhra przesadnie zawoalowana i zbyt filozoficzna. Należy takiemu głąbowi odpowiedzieć prosto żeby dobrze zrozumiał - nie, nie przeszkadza mi matole.

 • homesicalien

  Oceniono 89 razy 35

  Wrzucasz swoją prywatność do netu (zwłaszcza będąc celebrytą) > wystawiasz się na ocenę, pytania, często głupie. Simple sollution: nie wysyłać prywatnego contentu do netu.

 • puuchatek

  Oceniono 36 razy 32

  "Gwiazdor spotkał się ostatnio z Katarzyną Burzyńską, by opowiedzieć o tacierzyństwie."

  DO JASNEJ CHOLERY, nie ma w języku polskim słowa "tacierzyństwo"! Rozumiem tworzenie nowych słów kiedy jakiegoś określenia w języku brakuje - ale tu JEST: po polsku to ie nazywa OJCOSTWO.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX