Doda pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie. "U mnie nasila się irytacja". Niby rozwiała wszelkie wątpliwości, a jednak jedno nas niepokoi

Doda i Emil Stępień mają kryzys w małżeństwie? Od jakiegoś czasu artystka nie pokazuje swojego męża na Instagramie, co nieco zaniepokoiło jej fanów. Piosenkarka zdecydowała się odnieść do krążących plotek.

Doda od czasu małżeństwa z Emilem Stępniem mniej chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami. Nie zabierała męża na ścianki, jednak chętnie relacjonowała wspólny czas z małżonkiem na swoim Instagramie, ale i to ostatnio się skończyło. Czyżby nad małżeństwem piosenkarki zebrały się czarne chmury? 

Doda komentuje kryzys w swoim małżeństwie

Mniejsza aktywność Rabczewskiej z mężem w social mediach to jedynie wierzchołek góry wątpliwości. Doda spędziła właśnie tydzień w Tunezji, jednak nie w towarzystwie swojego ukochanego, a przyjaciółki. Patrząc na to, w jakich okolicznościach kończyły się poprzednie związki artystki, możemy domniemywać, że wszystko idzie w nie najlepszym dla jej małżeństwa kierunku. Sama Doda w rozmowie z "Party"  odnosi się do kryzysu, jaki miałby przeżywać jej związek, co więcej zarzuca innym gwiazdom, że te zarabiają na swoich związkach. 

A u mnie nasila się irytacja, kiedy ludzie wierzą w Instagram niczym w Boga. Przecież to bańka mydlana, łatwo można tym manipulować. Prawda jest taka, że postanowiłam nie upubliczniać małżeństwa. Znam popularne osoby, które dawno się rozstały z partnerami, a nadal wrzucają z nimi zdjęcia do internetu, bo na tym zarabiają. Instagram to nie jest prawdziwe życie, to nie jest nawet większy kawałek życia, a wszyscy uznają go za prawdę objawioną - mówi Doda.

Z wypowiedzi Dody wynika, że w jej małżeństwie wszystko jest w najlepszym porządku, jednak, jak to w przypadku Rabczewskiej, nigdy nic nie wiadomo.

Doda wciąż regularnie spotyka się ze swoim byłym narzeczonym, ale na sali sądowej. Sprawdź, co Rabczewska ma do powiedzenia byłemu kochankowi.

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (66)
Doda pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie. "U mnie nasila się irytacja". Niby rozwiała wszelkie wątpliwości, a jednak jedno nas niepokoi
Zaloguj się
 • Gość: Jcudydyd

  Oceniono 36 razy 34

  Wszystko prawda, tyle, ze wczesniej jednak to robila. Wrzucala foty z mezem i nagle zaczela "chronic prywatnosc", stad podejrzewam te pytania ludzi. Choc tez nie kumam tego, ze dla kogos moze to miec znaczenie w jakiej kondycji jest dody pozycie malzenskie...

 • Gość: gość

  Oceniono 31 razy 29

  Ochrona prywatności w wydaniu Dody jest taka sama, jak prawdomówność i przestrzeganie prawa dla niektórych polityków; niby jest, ale z rzeczywistością ma to niewiele wspólnego !!!!

 • Gość: n

  Oceniono 43 razy 27

  Pan Stępień owija już samochody folią i chodzi w kamizelce nożoodpornej na wszelki wypadek, gdyby małżenstwo faktycznie miało kryzys

 • Gość: :(

  Oceniono 34 razy 22

  Jaki może być kryzys, skoro nigdy nie było prawdziwego małżeństwa, tylko porozumienie przedsadowe, zeby nie mogli przeciwko sobie zeznawać.
  Ile można udawać?

 • Gambit szachowy

  Oceniono 21 razy 21

  Fascynujący artykuł!, dobrze też, że chociaż aktualnie jej osoba nie męczy swoją obecnością i wyczynami codziennej prasy, godnie zastąpiła ją Wieniawa

 • Gość: WHACEK

  Oceniono 17 razy 17

  Pojdz na całość i zlikwiduj konto na shitagramie

 • sselrats

  Oceniono 17 razy 13

  Chyba sie zaraz wszyscy posr@my z niepokoju.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Dziwią mnie obserwatorzy instagrama, trzeba mieć naprawdę nudne życie, żeby zachwycać się takimi gwiazdkami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX