Księżna Kate udzieliła pierwszego wywiadu telewizji informacyjnej. Widać było, że zjadała ją trema

Mimo że księżna Kate jest już z księciem Williamem od wielu lat, to dopiero teraz udzieliła swojego pierwszego wywiadu telewizji informacyjnej. Jak wypadła?

Księżna Kate i książę William ostatnie dni spędzili w Pakistanie, gdzie odbyli podróż dyplomatyczną. Przypomnijmy, że para książęca została ostrzeżona przed ewentualnymi atakami, jednak mimo to oboje zdecydowali się polecieć. Nie da się ukryć, że ten czas spędzili bardzo owocnie. Niektóre rzeczy robili po raz pierwszy.

Księżna Kate w pierwszym wywiadzie

Kate jest żoną Williama od ośmiu lat, a dopiero w Pakistanie udzieliła swojego pierwszego wywiadu telewizji informacyjnej. Rozmawiał z nią Max Foster, który jest królewskim korespondentem dla CNN. Księżna w rozmowie opowiedziała o pobycie w Azji Południowej.

To było niesamowite móc pozwiedzać, ale później zobaczyliśmy niektóre z działań społecznych, które były naprawdę wyjątkowe - mówiła.

Księżna opowiedziała również m.in. o tym, że razem z Williamem odwiedzili Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. W trakcie wywiadu można było wyczuć lekkie zakłopotanie ze strony Kate. Myślicie, że miała tremę?

Księżna Kate i książę William podczas wizyty w Pakistanie:

Zobacz wideo

KB