Natalia Siwiec wzięła udział w sesji zdjęciowej, ale nie wyszło idealnie. Modelka sama śmieje się z mistrza drugiego planu

Natalia Siwiec dodała na Instagramie zdjęcie z sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Internauci zwrócili jednak uwagę na drugi plan.
Zobacz wideo

Natalia Siwiec wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej. Zdjęcia robiono w jednym z warszawskich klubów, który znajduje się na 31. piętrze. Modelka tym razem prezentuje sukienki. Pozowała w obcisłej kreacji w mocnym, czerwonym kolorze. Jednak uwagę internautów zwróciło coś innego.

Natalia Siwiec podczas sesji zdjęciowej

Pod postem, jaki dodała celebrytka, żeby pochwalić się efektami swoje pracy, pojawiło się wiele komplementów pod jej adresem. Internauci przede wszystkim chwalili to, że odcień sukienki idealnie pasuje do jej urody i wygląda świetnie. Jednak niektórzy z nich spojrzeli na to, co się działo za oknem budynku i dostrzegli mistrza drugiego planu. Okazał się nim mężczyzna, który dbał o czystość klubu.

I kawałek tego pana na drugim planie - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Jego obecność rozśmieszyła także Natalię Siwiec, która odpisała rozbawiona:

Zrobił robotę. 
 

To nie pierwszy raz, kiedy na zdjęciu, jakim pochwalił się jakiś celebryta, znalazł się nieproszony gość. Taką sytuację miała m.in. Małgorzata Rozenek, na ujęciu której można dostrzec jednego z jej synów, wychylającego się zza muru. Bardzo często też w lustrach odbijają się osoby, które pracują przy sesjach zdjęciowych.

AW