Julia Kamińska w mini zachwyciła na premierze sztuki. Towarzyszył jej ukochany partner, z którym rzadko pokazuje się publicznie

Julia Kamińska pojawiła się w piątek wieczorem na oficjalnej premierze w Teatrze Kwadrat. Aktorka pozowała do zdjęć ze swoim wieloletnim partnerem, Piotrem Jaskiem.

Julia Kamińska bardzo dba o swoje życie prywatne. Rzadko udostępnia zdjęcia na Instagramie, który jest przecież uwielbiany przez gwiazdy. Jeśli już to robi, są to raczej publikacje związane z pracą. W piątek wieczorem aktorka pojawiła się na premierze spektaklu, jednak nie sama. To zdecydowanie gratka dla jej największych fanów.

Julia Kamińska z partnerem na premierze

Kamińska zjawiła się w Teatrze Kwadrat na oficjalnej premierze sztuki "Przystojniaczek". Gwieździe towarzyszył Piotr Jasek, z którym jest w związku od 2009 roku. Julia długo utrzymywała ten związek w tajemnicy. Para poznała się na planie "BrzydUli", ponieważ mężczyzna był scenarzystą serialu.

Julia tego wieczora zachwyciła. Postawiła na czarną i pięknie mieniącą się krótką sukienkę. Dobrała do niej sandałki na wysokim obcasie. I to wystarczyło, aby zwrócić szczególną uwagę fotoreporterów.

Julia Kamińska z partneremJulia Kamińska z partnerem EastNews

Jak Wam się podoba stylizacji Julii?

Te pary również poznały się na planie filmowym:

Zobacz wideo

KB