"Taniec z Gwiazdami". Pavlović zaniemówiła! My też. Kiedy ona oceniła taniec na 10, Grabowski dał 9. Werdykt zaskoczył wszystkich!

Dzisiejszy "Taniec z Gwiazdami" dostarczył sporo emocji. Z programem nie pożegnała się żadna para!

Szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami" dostarczył widzom sporo emocji. Na widowni zasiadło kilkadziesiąt gwiazd, a na parkiecie wrzało. Z show nie pożegnała się żadna gwiazda.

"Taniec z gwiazdami" - wyniki szóstego odcinka

W szóstym odcinku pary wystąpiły dwa razy. W pierwszym etapie zatańczyli standardowo przygotowaną przez siebie choreografię. Najlepiej wypadły Barbara Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka. Ta druga wygrała jednym punktem. Podczas oceniania jej występu jurorzy jednak bardzo zaskoczyli. Kiedy Andrzej Grabowski dał jej "dziewiątkę", Iwona Pavlović dała dyszkę!

Jesteś najpiękniejszym prezentem dla publiczności na setny odcinek 'Tańca z Gwiazdami' - zachwycała się sędzia.

Warto dodać, że Sandra zatańczyła z innym partnerem niż zwykle. Wojtek Jeschke musiał w jeden dzień nauczyć się całej choreografii, ponieważ Adam Adamonis nie mógł zatańczyć

 

Druga część należała jednak do Barbary. Wygrała w dogrywce z modelką, zdobywając dodatkowe trzy punkty. Wskoczyła tym samym na pierwsze miejsce. Po zsumowaniu punktów z dwóch występów ranking przedstawiał się następująco:

Ola Kot i Tomasz Barański - 20 punktów.
Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke - 30 punktów.
Damian Kordas i Janja Lesar - 27 punktów.
Magda Bereda i Kamil Kuroczko - 18 punktów
Monika Miller i Jan Kliment - 19 punktów.
Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke - 28 punktów.

Widzowie zapewne byli bardzo sprawiedliwi, lecz ich werdyktu nie poznaliśmy. W związku z setnym odcinkiem z programem nie pożegnała się żadna para!

CW

Barbara Kurdej-Szatan stresowała się przed udziałem w programie. Co mówiła?

Zobacz wideo