"Taniec z Gwiazdami". Kontuzjowany Adam Adamonis i tłum gwiazd za kulisami. Wszyscy patrzymy na zaokrąglony brzuch Joanny Moro

Szósty odcinek dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" w telewizji Polsat był tym setnym. W programie gościło więc mnóstwo gwiazd z poprzednich sezonów. Na widowni pojawiła się m.in Olga Kalicka, Joanna Moro i Beata Tadla. Nie zabrakło zaskoczeń. Z Sandrą Kubicką wyjątkowo zatańczył Wojtek Jeschke.

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" zaczął się od smutnych wieści. W szóstym odcinku zabrakło Adama Adamonisa, który doznał poważnej kontuzji i nie mógł zatańczyć z Sandrą Kubicką. Na szczęście modelka nie musiała opuszczać programu i wystąpiła z Wojtkiem Jeschke. Kto jeszcze gościnnie pojawił się w studiu ATM?

"Taniec z Gwiazdami" - odcinek szósty

Na widowni pojawiło się sporo znanych twarzy. W pierwszym rzędzie zasiedli m.in Rafał Maślak, Aneta Zając, Beata Tadla, Karolina Szostak, Kasia Dziurska, czy Ewelina Lisowska. Te dwie ostatnie wspierały Olę Kot, która tańczy z ich tanecznym partnerem, Tomaszem Barańskim. Dziewczyny będą musiały wysłać sporo SMS-ów, bo prezenterka Eska TV nie poradziła sobie zbyt dobrze. 

To była zbrodnia dla quickstepa. Żeby nie było swingu?! Był quickstep albo chodzony, albo skakany. O mamamia - skomentowała Iwona Pavlović. 

Ola Kot, Tomasz BarańskiOla Kot, Tomasz Barański East News

Za kulisami programu obecna była także Joanna Moro. Aktorka po raz pierwszy pojawiała się wśród kamer z tak pięknie widocznym, zaokrąglonym brzuszkiem. 

Joanna MoroJoanna Moro AKPA

Program nadal trwa. Jak myślicie, kto dziś pożegna się z show?

CW

Ola Kot wystąpiła w "Kole Plotka". Jak poradziła sobie z wyzwaniami? 

Zobacz wideo