Meghan Markle prawie rozpłakała się podczas wywiadu. Wiemy, na jakie pytanie zareagowała tak emocjonalnie

Meghan Markle bardzo rzadko udziela wywiadów. Kiedy jednak już to robi, zawsze jest to szeroko komentowane. Nie inaczej jest teraz, kiedy podczas rozmowy z dziennikarzem księżna była bliska płaczu.

Meghan Markle i książę Harry odbyli ostatnio podróż po Afryce. Wizyta na kontynencie była bardzo męcząca, a o młodej mamie znów pisały wszystkie serwisy na świecie. Jeden z dziennikarzy postanowił zapytać ją, jak radzi sobie z nadmiernym zainteresowaniem mediów jej życiem. Takiej reakcji chyba sam się nie spodziewał. 

Meghan Markle prawie się rozpłakała podczas wywiadu

Dwa tygodnie temu książęta Sussex rozpoczęli wojnę z tabloidem, który ujawnił treść listu Meghan do ojca. Pokazali tym samym, że nie jest im na rękę, kiedy światowe media rozpisują się na temat ich prywatnego życia. Okazuje się, że księżna tę sytuację, jak i wiele innych bardzo przeżyła. Podczas ostatniego wywiadu odpowiadając na pytanie dziennikarza, jak radzi sobie z ciągłym "atakiem" mediów na jej osobę, prawie się rozpłakała. 

Spójrz, każda kobieta, zwłaszcza gdy jest w ciąży, jest naprawdę bezbronna. Dla mnie stało się to naprawdę trudne, a kiedy masz dziecko... Niewiele osób pytało, czy wszystko w porządku. Dziękuję za to pytanie - odpowiedziała Tomowi Bradby'emu z ITV.

Materiał z wizyty w Afryce wyemitowany zostanie w ITV już w najbliższą niedzielę o godzinie 21:00 brytyjskiego czasu. Po tak mocnej zapowiedzi sądzimy, że cały wywiad będzie jeszcze ciekawszy.

Tak wyglądał ostatni dzień Meghan i Harry'ego w Afryce. 

Zobacz wideo