Zwyciężczyni "Must Be the Music" przeszła wielką metamorfozę. Zdjęcia mówią same za siebie. Jest nie do poznania

Anna Bieryt zadebiutowała w mediach jako zwyciężczyni siódmej edycji programu "Must Be the Music". Teraz przeszła wielką metamorfozę i nie przypomina już dawnej siebie.

Anna Bieryt jest wokalistką i raperką zespołu Sachiel, który w 2014 roku wygrał program "Must Be the Music". Początkująca piosenkarka zadebiutowała jako chłopczyca, która nigdzie nie rusza się bez czapki z daszkiem i związanych włosów. To już przeszłość. Kilka lat po wygranej zmieniła się nie do poznania.

Metamorfoza zwyciężczyni "Must Be the Music"

Anna Bieryt po kilku latach na scenie zdecydowała się odmienić swój wizerunek. Wcześniej wybierała luźne, niekiedy nawet męskie stroje, a sukienki niemalże dla niej nie istniały. Chodziła zawsze w upiętych włosach, które chowała pod czapką z daszkiem. Wokalistka przeszła metamorfozę, której nie da się nie zauważyć. Swoim nowym wyglądem pochwaliła się na Facebooku.

Teraz wygląda bardzo kobieco. Zapuściła włosy i zdecydowała się na bardziej wyrazisty makijaż. Fani są pod wielkim wrażeniem jej przemiany, o czym dają znać w komentarzach.

Naprawdę nie poznałam, ale cudo prawdziwe cudo.
Jezu, poważnie?! W życiu bym nie poznała!
Super, tylko oczy zdradzają kto to - piszą pod zdjęciem.

Nie ma się czemu dziwić. Anna nie przypomina już dawnej siebie.

Podoba wam się jej przemiana?

Zobacz inne metamorfozy polskich gwiazd:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: