Katie Holmes zachwyciła na czerwonym dywanie. Na ostatniej imprezie pozowała z mamą. Wygląda naprawdę dobrze

Katie Holmes ponownie na czerwonym dywanie. Aktorka pojawiła się na oficjalnej imprezie, na której chętnie pozowała z towarzyszącą jej mamą.

Katie Holmes ma za sobą niełatwy czas. Kolejne rozstanie i problemy z wagą sprawiły, że media poważnie zaczęły martwić się o jej zdrowie. Jeden z amerykańskich tabloidów poinformował, że aktorka drastycznie schudła. Najnowsze zdjęcia stanowczo temu zaprzeczają.

Katie Holmes z mamą na oficjalnej gali

Katie Holmes pojawiła się wczoraj na gali American Ballet Theatre w Nowym Jorku. Aktorce towarzyszyła jej 72-letnia matka, która wraz z córką chętnie pozowała fotoreporterom. Na tę wyjątkową okazję Holmes wybrała pomarańczową sukienkę do kostek, na którą narzuciła długi płaszcz w podobnym kolorze. Całość stylizacji dopełniła czarnymi szpilkami i torebką w cętki. Mama aktorki postawiła na klasykę. Włożyła białą koszulę i czarne spodnie, do których dobrała klapki z kolorowymi klamerkami. 

 

Katie Holmes wygląda świetnie, co z pewnością wpływa również na jej samopoczucie. Jej problemy z wagą to już przeszłość. Podoba wam się jej stylizacja?

Jessica Mercedes miała okazję spotkać Katie Holmes:

Zobacz wideo

RG