Anja Rubik pierwszy raz o rozwodzie. "Kiedy żyliśmy razem, bardzo dużo pracowałam, ale zawsze wracałam tam, gdzie on był". Wyznała, że nie jest singielką

Anja Rubik niechętnie komentuje swoje życie prywatne. Tym razem zrobiła jednak wyjątek.

Anja Rubik od lat jest uważana za jedną z najbardziej znanych polskich modelek na świecie. Na swoim koncie ma współprace z takimi markami jak: Versace, Dior czy Dolce & Gabbana. Intensywne życie zawodowe odbija się na życiu prywatnym, jednak Rubik niechętnie je komentuje. Ostatnio modelka zrobiła wyjątek i w wywiadzie dla "Vivy" po raz pierwszy opowiedziała o rozwodzie z Sashą Knezevicem.

Anja Rubik pierwszy raz o rozwodzie

Anja Rubik i Sasha Knezevic pobrali się w lipcu 2011 roku. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i pięć lat później para ogłosiła rozstanie. Jak wówczas zapewniali, rozwód przebiegał w przyjaźni. Po latach modelka wyznała jednak, że rozejście się z mężem było dla niej bolesnym przeżyciem.

Rozstanie z Saszą było dla mnie ogromnie trudne. Bo kiedy żyliśmy razem, to ja bardzo dużo pracowałam, ale zawsze wracałam tam, gdzie on był. Stworzyliśmy nasz dom. A potem, nagle, znalazłam się w sytuacji, że właściwie mogę zrobić wszystko. To jest oczywiście fantastyczne, ale z drugiej strony w tamtym momencie było też smutne: no tak, nikt mnie nie potrzebuje, nigdzie nie muszę być, nikt na mnie nie czeka - wyznała w wywiadzie dla "Vivy".

Rubik dodała też, że cały czas brakuje jej stabilizacji i domu, w którym czeka na nią druga połówka. Co prawda obecnie spotyka się z kimś, ale relacja nie jest jeszcze na etapie wspólnego mieszkania. To pierwszy raz, kiedy modelka wyznała, że ma kogoś. Po rozwodzie jej były mąż zdążył ponownie się ożenić oraz założyć rodzinę.

Anju, życzymy Ci wymarzonego domu!

Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus:

Zobacz wideo