Magda Mołek spytała Edytę Pazurę o początki znajomości z Cezarym. Jej reakcja? Zalała się łzami. "Żadna 19-latka tyle nie przeżyła"

Związek Edyty i Cezarego Pazurów rodził się na oczach całej Polski. Po latach żona aktora wyznała, że był to dla niej bardzo trudny czas.

Magda Mołek po zakończeniu pracy w "Dzień Dobry TVN" w pełni skupiła się na prowadzeniu swojego autorskiego programu "W roli głównej...". Jej ostatnim gościem była Edyta Pazura. W pewnym momencie temat rozmowy zszedł na początki znajomości pomiędzy nią, a Cezarym. Jak się okazało, wiąże się to z bolesnymi wspomnieniami.

Edyta Pazura o początkach znajomości z Cezarym

Przypomnijmy, że Cezary Pazura poznał swoją obecną żoną w pociągu. On miał wówczas 45 lat, a ona 19. Media bardzo zgryźliwe rozpisywały się o ich miłości. Internauci również im nie kibicowali. Pomimo tych przeciwności zakochanym udało się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Edyta wciąż z bólem wspomina jednak początki ich relacji. Wyraźnie zaszkliły jej się oczy.

To są emocjonalne opowieści, które nie są miłe - powiedziała ze łzami w oczach.

Dodała też, że "żadna 19-latka tyle nie przeżyła". Trzeba przyznać, że to dość subiektywne stwierdzenie. Z ostatniego wpisu Edyty Pazury na Instagramie wynika jednak, że teraz zupełnie inaczej patrzy na świat i ludzi.

 
Kiedyś wchodziłam do pokoju pełnego ludzi i zastanawiałam się, czy mnie lubią. Dziś gdy wchodzę do takiego pokoju, zastanawiam się czy ja ich lubię - czytamy pod fragmentem programu "W roli głównej...".

W komentarzach z miejsca zaroiło się od ciepłych słów.

Podziwiam Cię, jesteś silną kobietą.
Piękny, wzruszający, szczery wywiad aż do bólu.
Brawo za odwagę bycia sobą - piszą fani.

Oglądaliście wywiad Magdy Mołek z Edytą Pazurą?

Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę:

Zobacz wideo