"Starsza pani musi fiknąć". Mama Tomasza Szczepanika przygotowała egzotyczne danie. Robaki smakowały nawet lokalnym mieszkańcom [TYLKO U NAS]

Przed nami kolejny odcinek programu "Starsza pani musi fiknąć". Tym razem obejrzymy niezapomnianą przygodę Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus oraz jego mamy. Będzie się działo?

Program "Starsza pani musi fiknąć" z odcinka na odcinek zyskuje coraz więcej fanów. Widzowie chętnie oglądają przygody ulubionych gwiazd oraz ich rodziców. Przypomnijmy, że każdy epizod jest poświęcony innej parze, która stawia czoło ekstremalnym przygodom. Jak było tym razem?

"Starsza pani musi fiknąć". Mama Tomasza Szczepanika usmażyła robaki

W najbliższym odcinku Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus zabierze swoją mamę w egzotyczną podróż do Tajlandii. Pani Bogusia nigdy nie wyjeżdżała na ekskluzywne wakacje. To, co zobaczy na pewno nie raz ją zaskoczy. Myślimy, że na długo zapamięta moment... smażenia robaków!

Zobacz wideo

Co najlepsze, widać, że lokalnym mieszkańcom posmakował przysmak przygotowany przez panią Bogusię. Co jeszcze czeka mamę Tomasza? Dowiecie się tego w środę o godz. 21.30, w TVN!

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.