Szczegóły rozwodu Kurzajewskich. Ustalili już podział majątku i kwestię opieki nad młodszym synem

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski się rozwodzą. Znane są kolejne szczegóły rozstania pary dziennikarzy. Już wcześniej ustalili podział majątku i kwestię opieki nad młodszym synem.

Niedawno mediami zawładnęła informacja o niespodziewanym rozwodzie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego. Para zdecydowała się rozstać po wspólnych 23 latach. Od kilku dni pojawia się coraz więcej szczegółów rozpadu ich małżeństwa. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o rozwodzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdecydowała się po raz pierwszy skomentować publicznie swoje rozstanie. W rozmowie z "Fleszem" zdradziła, że ma już wszystko poukładane, a sam rozwód będzie jedynie formalnością. 

Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia szkoląc i wykładając – powiedziała.

Podział majątku Kurzajewskich

Z każdym dniem pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące rozwodu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego. "Super Express" donosi, że para rozstała się już dobre kilka miesięcy temu i już wtedy Kurzajewscy zdążyli dogadać wszystkie formalności. Maciej zostanie w ich podwarszawskim domu, za to Paulina przeprowadzi się do centrum Warszawy, bo nie che tracić czasu na dojazdy. Na Instagramie pochwaliła się, że czeka ją remont mieszkania.

Obecnie Paulina Smaszcz-Kurzajewska przebywa we Włoszech, gdzie, jak donosi "Super Express", spotkała się z radczynią prawną i psycholog. W ten sposób chce nabrać więcej wiedzy na temat rozwodów i wykorzystać ją w szkoleniach, które prowadzi.

Kurzajewscy mają ustalony już podział majątku, a także opiekę nad młodszym synem, więc ich rozwód będzie jedynie formalnością. Możliwe, że wszystko zakończy się już na pierwszej rozprawie.

To już kolejny rozwód w show-biznesie w ciągu ostatniego roku. Justyna Żyła wyznała, jaka była reakcja jej dzieci na rozstanie rodziców.

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Agora SA