Szczegóły rozwodu Kurzajewskich. Ustalili już podział majątku i kwestię opieki nad młodszym synem

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski się rozwodzą. Znane są kolejne szczegóły rozstania pary dziennikarzy. Już wcześniej ustalili podział majątku i kwestię opieki nad młodszym synem.

Niedawno mediami zawładnęła informacja o niespodziewanym rozwodzie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego. Para zdecydowała się rozstać po wspólnych 23 latach. Od kilku dni pojawia się coraz więcej szczegółów rozpadu ich małżeństwa. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o rozwodzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdecydowała się po raz pierwszy skomentować publicznie swoje rozstanie. W rozmowie z "Fleszem" zdradziła, że ma już wszystko poukładane, a sam rozwód będzie jedynie formalnością. 

Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia szkoląc i wykładając – powiedziała.

Podział majątku Kurzajewskich

Z każdym dniem pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące rozwodu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego. "Super Express" donosi, że para rozstała się już dobre kilka miesięcy temu i już wtedy Kurzajewscy zdążyli dogadać wszystkie formalności. Maciej zostanie w ich podwarszawskim domu, za to Paulina przeprowadzi się do centrum Warszawy, bo nie che tracić czasu na dojazdy. Na Instagramie pochwaliła się, że czeka ją remont mieszkania.

Obecnie Paulina Smaszcz-Kurzajewska przebywa we Włoszech, gdzie, jak donosi "Super Express", spotkała się z radczynią prawną i psycholog. W ten sposób chce nabrać więcej wiedzy na temat rozwodów i wykorzystać ją w szkoleniach, które prowadzi.

Kurzajewscy mają ustalony już podział majątku, a także opiekę nad młodszym synem, więc ich rozwód będzie jedynie formalnością. Możliwe, że wszystko zakończy się już na pierwszej rozprawie.

To już kolejny rozwód w show-biznesie w ciągu ostatniego roku. Justyna Żyła wyznała, jaka była reakcja jej dzieci na rozstanie rodziców.

RG

Więcej o:
Komentarze (22)
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski: rozwód. Wszystko już załatwili
Zaloguj się
 • Gość: Judyta

  Oceniono 7 razy 5

  A pies im mordę lizał,dobra wiadomość byłaby wtedy gdyby tego artykułu tutaj nie było i tylko dodam że szkoda strony zapełniać wybrykami jakichś kobylich wnuków.

 • Gość: qqq

  Oceniono 5 razy 5

  No to prawda kogo to k...a obchodzi

 • Gość: _gość, który wie

  Oceniono 4 razy 4

  Czyżby mąż nie chciał swoim nazwiskiem firmować przekrętów finansowych, które w pracy (z której wyleciała z dyscyplinarką) robiła żona? Co tam w pozwie jeszcze było? Mobbing?
  Jest jednak zagadka, że osoba o tak szemranej reputacji prowadzi szkolenia biznesowe i ktoś wydaje na nie kasę. I co na nich jest? Jak dymać pracodawcę?

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 6 razy 4

  No to teraz redagujący Plotka beda mieli tematy a komentujacy tutaj używanie, jak Smaszcz -Kurzajewska pójdzie w długą. Bedzie podobnie jak z Rozenkowa.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  na pewno wykłada o jednosci i szczęsciu rodziny

 • Gość: Jan

  Oceniono 2 razy 2

  No proszę a jeszcze nie tak dawno Maciuś wypowiadał się publiczne prezentując nowe licówki jaką to ważną instytucją jest rodzina, jak to pomaga przetrwać ciężkie chwile a tu nagle rozwód.

 • marta15052018

  Oceniono 2 razy 2

  jakoś ta pani bardzo schudła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX