Anna Wendzikowska zaatakowana przez internautkę. "Zajmij się w pełni dziećmi, a nie tylko pozuj i pisz". Prezenterka odpowiedziała

Anna Wendzikowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 400 tys. użytkowników, jednak nie każdy z nich jest jej fanem. Ostatnio internautka skrytykowała postawę dziennikarki. Szybko zareagowała.

Anna Wendzikowska świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się kulisami swojej pracy, a także życiem prywatnym. Na profilu nie brakuje zdjęć z dziećmi. To właśnie te wzbudziły niechęć jednej z internautek. 

Anna Wendzikowska skrytykowana na Instagramie

Dziennikarka "Dzień dobry TVN" postanowiła spędzić niedzielne popołudnie na spacerze z dziećmi. Wybrała się do Łazienek Królewskich, co ochoczo relacjonowała na swoim profilu. Gwiazda opublikowała zdjęcie z wózkiem. 

Kocham taką jesień. Mam nadzieję, że Wy też spacerujecie - napisała pod zdjęciem Wendzikowska.

Duża aktywność Wendzikowskiej na Instagramie nie spodobała się jednak jednej z fanek, która zarzuciła jej, że ta nadużywa social mediów i nie skupia się wystarczająco na dzieciach.

Rodzina to chyba tylko na Instagramie, bo jak widzę, nic innego nie robisz, tylko odpowiadasz na posty. Odłóż na chwilę komórkę i jak akurat nie wyjeżdżasz, to zajmij się w pełni dziećmi, a nie tylko pozuj i pisz. Potrafiłabyś tak? - dopytywała obserwatorka.
 

Na odpowiedź prezenterki nie trzeba było długo czekać. 

Ulżyło Pani? Na zdrowie w takim razie - odparła ewidentnie zniesmaczona powyższym komentarzem dziennikarka.

Myślicie, że internautka przesadza, czy Anna faktycznie nadużywa mediów społecznościowych?

Anna Wendzikowska chętnie pokazuje swoje dzieci na Instagramie.

Zobacz wideo

RG