Marcelina Zawadzka po raz pierwszy tak wzruszająco komentuje rozstanie z Rafałem Jonkiszem. Padło piękne wyznanie

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się jakiś czas temu. Modelka nie komentowała publicznie związku z młodszym partnerem, jednak tym razem zdecydowała się opowiedzieć o rozstaniu.

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz przez prawie rok byli parą. Ich relacja od samego początku budziła niemałe emocje, a to za sprawą różnicy wieku (ona ma 30 lat, on 22 lata) i aury tajemniczości. Modelka niechętnie wypowiadała się na temat swojego chłopaka, aż do teraz. 

Marcelina Zawadzka o rozstaniu z Rafałem Jonkiszem

Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, jednak jak zapewnia sama Marcelina, wciąż mają dobry kontakt i są dla siebie ważni. W rozmowie z "JastrząbPost" opowiedziała o rozstaniu z misterem.

Byliśmy ze sobą sporo. Prawie rok. Więc mamy dobre relacje i nie uciekamy od tego. Tak niech zostanie. To jest nasze życie prywatne. Wiem, że Rafał też powiedział bardzo miłe słowa na mój temat. Ja na niego też nigdy złego słowa nie powiem. Będzie zawsze w moim sercu - wyznała Miss Polonia 2011.

Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu para została przyłapana na okazywaniu sobie czułości na ulicy.

Marcelina od jakiegoś czasu nie może ułożyć sobie życia z partnerem na stałe. Dlaczego? Gwiazda TVP wyjawiła powody.

To jest moje życie. Ja tym wszystkim kieruje. Niektóre koleje losu kierują się same. Ale nie mamy też do końca na to wpływu. A to, że życie jest takie, jakie jest, to chciałabym zachować to dla siebie- podsumowała.

Zawadzka jeszcze nigdy nie była tak szczera. Myślicie, że ma już kogoś na oku?

Rafał Jonkisz jakiś czas temu również pokusił się o komentarz w sprawie związku z Marceliną. 

Zobacz wideo

RG