Lily Allen ma nowego chłopaka. To gwiazdor "Stanger Things"! Bez charakteryzacji trudno go rozpoznać, ale zna go każdy fan

Lily Allen i David Harbour są parą! Brytyjska wokalistka została przyłapana ze swoim nowym partnerem w Nowym Jorku. A ponieważ wszystko już się wydało, oficjalnie potwierdzili na Instagramie, że są razem.

Lily Allen i David Harbour to jedna z nowych, dość nieoczekiwanych par w zagranicznym showbiznesie. 34-letnia brytyjska wokalistka i 44-letnia gwiazda serialu "Stranger Things" (Jim Hopper!) spotykają się co najmniej od sierpnia.

Lily Allen i David Harbour są razem

Lily Allen i David Harbour zostali przyłapani przez fotoreporterów w Nowym Jorku, gdzie aktor miał nagranie do "Saturday Night Live". Paparazzi przyłapali parę pogrążoną w pocałunku na jednej z nowojorskich ulic. Wcześniejsze doniesienia świadczyły o tym, że coś może być na rzeczy - David i Lily widziani byli razem na zakupach i w londyńskim teatrze.

Teraz jednak sama Lily na swoim InstaStory potwierdziła związek z Davidem Harbourem. Dodała wymowne zdjęcie z nagrań do "Staurday Night Live", gdzie David miał swoje wejście. Zbliżenie na odsłonięty biceps autora podpisała słowem "Mine" ("mój"), czym potwierdziła wcześniejsze domysły.

 

Wcześniejsze związki Lily Allen i Davida Harboura

34-letnia Lily Allen ma za sobą nieudane 4-letnie małżeństwo, zakończone w 2018 roku rozwodem. Z byłym mężem Lily sprawuje naprzemienną opiekę nad dwiema córkami: Ethel i Marnie.

44-letni David Harbour, najlepiej znany z roli Jima Hoppera w "Stranger Things" rozstał się na początku tego roku ze swoją partnerką Alison Sudol.

Zobacz wideo
Więcej o: