Monika i Mikołaj z "Love Island" wrócą do siebie?! Uczestniczka odpowiedziała szczerze. Przy okazji oberwało się Sylwii

Program "Love Island" już za nami, lecz jego uczestnicy wciąż wzbudzają wiele emocji. Monika Kozakiewicz postanowiła jeszcze bardziej rozgrzać atmosferę i odpowiedziała na pytania fanów. Przy okazji zdradziła, czy chciałaby ponownie być z Mikołajem.

Pierwsza edycja programu "Love Island" za nami. Finałowa trójka dopiero wraca do Polski, a pozostali uczestnicy próbują wykorzystać swoje pięć minut sławy. Nie da się ukryć, że niektórzy z nich zyskali prawdziwych fanów. Przykładem może być Monika Kozakiewicz, która dzięki show Polsatu zebrała ponad 100 tysięcy obserwujących na Instagramie. Makijażystka postanowiła odpowiedzieć na nurtujące ich pytania.

"Love Island". Monika wróci do Mikołaja?

Monika na swoim InstaStories odpowiedziała na pytania pozostawione przez obserwatorów. Mówiła o życiu w willi, a także o innych uczestnikach. Pojawiły się również nieco bardziej intymne zapytania. Jeden z fanów wprost nawiązał do jej "byłego", Mikołaja. Jej reakcja? Zdecydowanie stanowcza.

'Love Island''Love Island' instagram/moniakej

Nie zabrakło również pytania o Sylwię, która zagłosowała na swoją przyjaciółkę, przez co Monika odpadła z programu. Wielu zarzuciło jej nielojalność.

Jesteś zła na Sylwię, że głosowała na Ciebie i Pawła i przez to też opuściliście program? - zapytała obserwatorka.
Niesmak pozostał do teraz. W życiu bardzo ważna jest dla mnie lojalność. Jeśli ktoś zawiedzie, przykro mi. Życie toczy się dalej, a ja wiem, że trzeba być jeszcze bardziej ostrożnym i nieufnym - odpisała Monika.

Bartek Bielański z "Love Island" zdradził, co myśli o Sylwii.

Zobacz wideo

Monika po wyjściu z willi, układa sobie życie z Pawłem. Na początku łączyła ich tylko przyjaźń, jednak teraz wygląda to na prawdziwe uczucie. Myślicie, że mają szansę stworzyć szczęśliwy związek?

KB