Michał Szpak uznał "The Voice Kids" za zbyt kontrowersyjne. Roksana Węgiel odpowiedziała mu w mocnych słowach

Michał Szpak od dwóch edycji jest jurorem w programie "The Voice of Poland". Okazuje się jednak, że formuła dziecięcej wersji show nie przypadła mu do gustu.

Zaczynanie kariery w młodym wieku nie zawsze kończy się dobrze dla dziecięcych gwiazd. Sztandarowym przykładem jest chociażby Lindsay Lohan, która od lat walczy z uzależnieniem od używek, a jej dobrze zapowiadająca się kariera stanęła w miejscu. Mimo to rynek muzyczny, także w Polsce, otwiera się na młodocianych idoli. Potwierdzeniem na to jest emisja programu "The Voice Kids".

Roksana Węgiel odpowiada Michałowi Szpakowi

To właśnie dzięki "The Voice Kids" na szerokie wody show-biznesu wypłynęła Roksana Węgiel. Mogłoby się więc wydawać, że jest to idealne miejsce dla dzieci, które kochają śpiewać i chcą osiągnąć sukces. Innego zdania jest jednak Michał Szpak. Uznał on program za "bardzo kontrowersyjny" i zabierający dzieciństwo.

Jak można było się domyślać, 14-letnia Roksana z miejsca odpowiedziała na krytykę.

To jest nieprawda, że 'The Voice Kids' zabiera dzieciństwo. Jest to cudowna przygoda. Polecam każdemu, kto kocha śpiewać. Czułam się tam jak w domu. Panowała cudowna atmosfera. Ludzie byli niesamowici. Trafiła nam się super ekipa - wyznała w jednym z ostatnich wywiadów.

Wysłalibyście swojego dzieci do "The Voice Kids"?

Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

Zobacz wideo

Więcej o: