"Top Model". Nowa uczestniczka i łzy podczas panelu. Model chciał dla koleżanki poświęcić swój udział w programie. Odpadły dwie osoby

Siódmy odcinek "Top Model" za nami. Emocji nie brakowało od samego początku. Do domu modelek i modeli weszła nowa uczestniczka, a wśród gości Natasza Urbańska, Misiek Koterski i Roksana Węgiel.

Top Model" to jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. Zmagania początkujących modeli śledzą co tydzień tysiące. Co przyniósł nam siódmy odcinek show i kto tym razem wypadł najgorzej? Zaskoczeń nie brakuje. Pierwszym z nich było wejście nowej uczestniczki, 22-letniej Kingi Dębskiej. 

 

"Top Model" - relacja z siódmego odcinka

Podczas sesji zdjęciowej (nieocenianej na panelu), uczestnicy musieli wcielić się w bohaterów animowanych bajek. Nagrodą był wyjazd na premierę filmu z Angeliną Jolie "Czarownica 2". Zwyciężczynią okazała się Olga, która wcieliła się w Ursulę z "Małej Syrenki".

'Top model': Olga'Top model': Olga screen TVN Player 'Top Model'

Kolejnym, a zarazem głównym zadaniem było nagranie krótkiego spotu. Gośćmi specjalnymi byli Natasza Urbańska i Roksana Węgiel. Modele zostali połączeni w pary. Jedną z nich była Kinga Wawrzyniak i Klaudia El Dursi. Była to delikatnie mówiąc ciężka współpraca, choć nieco zbliżyła do siebie dziewczyny. 

':Top Model': Kinga Wawrzyniak, Klaudia El Dursi':Top Model': Kinga Wawrzyniak, Klaudia El Dursi screen TVN Player 'Top Model'

Ostatecznie wygrali Ania i Staszek. Model, jak na dżentelmena przystało, oddał pokój zwycięzcy koleżance. Tym samym rudowłosa modelka spędzi tam już drugi tydzień.

 

W zagrożonej trójce znaleźli się Rafał, Kinga Dębska i Michał. Kolejną szansę dostał ten ostatni. Niestety, uważał, że jego partnerka odpada przez niego (ponieważ nie poradzili sobie podczas nagrania) i chciał poświęcić dla niej swój udział. 

Michał walczyłem o Ciebie bardzo długo. To kosztowało mnie sporo emocji, więc weź to zdjęcie i podejdź do innych i pokaż, że stać Cię na więcej - przekonywał Michała Woliński.

Ostatecznie chłopak pogodził się z decyzją jury i wszedł do następnego odcinka. Z show pożegnał się Rafał Torkowski i Kinga, która kilka dni wcześniej dołączyła do ekipy. 

'Top Model''Top Model' screen TVN Player 'Top Model'

Zgadzacie się z werdyktem? 

CW

Tak wyglądało trzecie i (chyba) ostatnie baby shower Joanny Krupy.

Zobacz wideo