Weronika Marczuk jest w ciąży! "Czuje teraz ogromną wdzięczność". Znamy płeć dziecka [TYLKO U NAS]

Weronika Marczuk jest w ciąży. Już niedługo przywita na świecie córkę.

Weronika Marczuk przez 12 lat była żoną Cezarego Pazury. Popularność zyskała jako jurorka czterech pierwszych edycji programu "You Can Dance" oraz dzięki roli w popularnym serialu "Plebania". W latach 2002–2008 była dyrektorem Stowarzyszenia Aktorów Filmowych. W 2014 roku startowała natomiast w wyborach do Parlamentu Europejskiego, ale nie uzyskała mandatu. 

Weronika Marczuk w ciąży

Weronika Marczuk nie zarabia już występując w telewizji. Teraz była żona Cezarego Pazury pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej i mieszka w Kijowie. Jest też współwłaścicielką firmy producenckiej Sting Communication. Pełni też funkcję prezes Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy. Marczuk nie jest aktywna w mediach społecznościowych, ale na Facebooku pochwaliła się, że jest zaręczona i to od niemal 6 lat. 

Teraz okazuje się, że 47-latka spodziewa się dziecka. W rozmowie z Plotkiem menedżer Weroniki Marczuk potwierdził spekulację o ciąży, a także zdradził, że przyszli rodzice chcą nazwać córkę Ania.

Weronika Marczuk potwierdza informację o ciąży. Jeśli chodzi o szczegóły, to rodzice nie zadecydowali jeszcze w sprawie imienia, ale imię Ania jest brane pod uwagę. Weronika jest bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy będzie na świecie córeczka, nie ukrywa, iż od zawsze pragnęła dziecka i czuje teraz ogromną wdzięczność w sercu za taki wspaniały dar - czytamy w oświadczeniu przesłanym do redakcji Plotka.

W dalszej części oświadczenia menedżer prawniczki zaznaczył, że teraz ta musi zadbać o siebie i o swój spokój emocjonalny.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować!

AG

Tak w ciąży relaksuje się Joanna Krupa.

Zobacz wideo
Więcej o: