Katarzyna Cichopek zdradziła, czy jej mąż jest zazdrosny o sceny seksu z Marcinem Mroczkiem. Wyznała: Nie chcę wywoływać konfliktów domowych

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w wywiadzie dla magazynu "Viva!" opowiedzieli, jak wygląda ich życie rodzinne. Nie zabrakło pikantnych zwierzeń.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są ze sobą już 14 lat razem. Zaledwie miesiąc temu obchodzili 11. rocznicę ślubu. W rozmowie z magazynem "Viva!" Kasia opowiedziała m.in. jak para radzi sobie z jej scenami łóżkowymi.

Katarzyna Cichopek o seksie w "M jak miłość"

Jak powszechnie wiadomo, Kasai Cichopek w "M jak miłość" gra - jak w życiu - mężatkę. Zdarzają się zatem jej i jej serialowemu mężowi sceny łóżkowe. Jak Marcin Hakiel reaguje na nie? Para odpowiedziała wprost:

Marcin nie ogląda moich scen w łóżku z drugim Marcinem. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal - powiedziała Kasia.

Dodała też, że to kwestia profesjonalizmu jednej i drugiej strony:

Dla mnie to praca i mam do tego zdrowe podejście, ale nie chcę wywoływać konfliktów domowych.
Zobacz wideo

A co czuje Marcin, kiedy Kasię widzi ze swoim imiennikiem, Marcinem Mroczkiem? Okazuje się, że nie jest to dla niego łatwe doświadczenie, mimo tylu lat:

Tak po ludzku to chyba każdy facet jest zazdrosny o swoją kobietę. Cieszę się, że "M jak miłość" jest serialem obyczajowym, a nie jakimś... ekstremalnym - powiedział wprost.

Kasia Cichopek i Marcin Mroczek mieli w serialu sporo wspólnych scen łóżkowych, dlatego chyba Marcin Hakiel ma już na nie pewną tolerancję.