Ewelona i Esmeralda Godlewska na konferencji FAME MMA. Była kukurydza, przekleństwa, mięso i pięść. Oglądacie na własną odpowiedzialność

Ewelona (Ewelina Kubiak) i Monika Esmeralda Godlewska przygotowują się do kolejnej edycji FAME MMA. Wystąpiły na kolejnej konferencji i jak zawsze zrobiły największy show. Na przekrzykiwaniu się nie skończyło.

FAME MMA 5 już za dwa tygodnie. W niedzielę odbyła się kolejna konferencja zawodników. Dołączyły gwiazdy wieczoru, czyli, Ewelona z "Warsaw Shore" (Ewelina Kubiak) oraz Monika Esmeralda Godlewska, jedna ze słynnych sióstr Godlewskich.

FAME MMA 4: Ewelona i Esmeralda Godlewska na konferencji

Jeśli panowie, którzy będą walczyć w piątej odsłonie FAME MMA trzymali pewien fason w czasie konferencji, to Ewelona i Esmeralda Godlewska nadrobiły ich straty. Zaczęło się niewinnie, bo od wyzwisk:

Nie mam do niej za grosz szacunku - zaczęła Ewelona.
Szacunku to nie masz również sama do siebie - odpaliła Esmeralda.
Ty również! - tu już Ewelona. Potem w ruch poszła kukurydza.

Kiedy sytuacja zrobiła się ciut bardziej napięta, na scenę wkroczyła koleżanka Ewelony z prezentem dla Esmeraldy. Była to kolba kukurydzy (kto się nie domyślił, po co, ten ma pewnie mniej niż 18 lat). Esmeralda wyzwania Ewelony co do kukurydzy nie podjęła, zaczęła za to jeszcze bardziej pyskować na wyścigi ze swoją przeciwniczką, paniom wyłączono więc mikrofony. Kolba zaś poleciała w stronę gościa.

Na moment zrobił się spokój, znowu do głosu doszli pozostali zawodnicy. Jednak Ewelona i Esmeralda nie byłyby sobą, gdyby do końca konferencji jeszcze na siebie nie naskoczyły. Kiedy mogły już zabrać głos, ponownie zaczęły się przerzucać inwektywami, następnie Ewelona zaprezentowała kolejny rekwizyt - słoninę. Słonina bez wątpienia poleciałaby za moment po sali, gdyby organizatorzy tego nie zabronili. Ewelona jednak zdążyła złapać bidon, który posłużył jej za pocisk. Esmeralda nie pozostała dłużna i również uznała, że to najwyższa pora na rzucenie czymś więcej, niż "mięsem". Potem zaś spróbowano postawić dziewczyny na przeciwko siebie, żeby zrobić tradycyjne zdjęcie face-to-face, jednak Ewelona zdzieliła Esmeraldę w twarz.

FAME MMA 5 - Ewelona i Esmeralda GodlewskaFAME MMA 5 - Ewelona i Esmeralda Godlewska Fot. FAME MMA 5 - Youtube

I tak to właśnie wyglądało. Panie spotkają się jeszcze na ważeniu, jednak chyba nikt nie ma wątpliwości, czyja walka w oktagonie będzie najbardziej zaciekła i jednocześnie najkrótsza.

FAME MMA 5 odbędzie się już 26 października 2019 roku w trójmiejskiej Ergo Arena. Walki zaczną się o godzinie 20:00. Dla Esmeraldy Godlewskiej będzie to drugie starcie w oktagonie.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.