Paulina Smaszcz-Kurzajewska pierwszy raz skomentowała rozwód. "Mam wszystko poukładane i ogarnięte". Zdradziła, jakie relacje ma z Maciejem

Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozwodzi się z Maciejem Kurzajewskim. Dziennikarka w rozmowie z "Fleszem" pierwszy raz publicznie wypowiedziała się na temat rozstania.

Niedawno media obiegła informacja, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się po 23 latach małżeństwa. Do tej pory oboje nie mówili publicznie o kulisach rozstania. Teraz dziennikarka zabrała głos. W rozmowie z "Fleszem" zdradziła, jak czuje się po rozstaniu. Ciepło wypowiedziała się też o Macieju Kurzajewskim, nazywając go fantastycznym ojcem dla swoich dzieci

Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia szkoląc i wykładając – powiedziała. 

I faktycznie, na Instagramie Smaszcz-Kurzajewskiej i jej oficjalnej stronie internetowej widać, że prezenterka prowadzi mnóstwo warsztatów i wykładów motywacyjnych. Angażuje się też w prace na rzecz rozwoju kobiet. Dziennikarka wyprowadziła się też z rodzinnego domu w Warszawie Wesołej i szuka  mieszkania w centrum stolicy. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski zostaną przyjaciółmi?

Jakiś czas temu magazyn "Party" donosił, że rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego to tylko formalność. Byli partnerzy chcą rozwodu za porozumieniem stron, dogadali się też w kwestii podziału majątku i opieki nad młodszym synem Julianem (będą sprawować ją naprzemiennie). Starzy syn Kurzajewskich - Franciszek -  jest już natomiast dorosły i nie mieszka z rodzicami. Możliwe więc, że rozwód zostanie orzeczony już na pierwszej rozprawie sądowej. 

AG 

Więcej o: