Paulina Smaszcz-Kurzajewska pierwszy raz skomentowała rozwód. "Mam wszystko poukładane i ogarnięte". Zdradziła, jakie relacje ma z Maciejem

Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozwodzi się z Maciejem Kurzajewskim. Dziennikarka w rozmowie z "Fleszem" pierwszy raz publicznie wypowiedziała się na temat rozstania.

Niedawno media obiegła informacja, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się po 23 latach małżeństwa. Do tej pory oboje nie mówili publicznie o kulisach rozstania. Teraz dziennikarka zabrała głos. W rozmowie z "Fleszem" zdradziła, jak czuje się po rozstaniu. Ciepło wypowiedziała się też o Macieju Kurzajewskim, nazywając go fantastycznym ojcem dla swoich dzieci. 

Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia szkoląc i wykładając – powiedziała. 

I faktycznie, na Instagramie Smaszcz-Kurzajewskiej i jej oficjalnej stronie internetowej widać, że prezenterka prowadzi mnóstwo warsztatów i wykładów motywacyjnych. Angażuje się też w prace na rzecz rozwoju kobiet. Dziennikarka wyprowadziła się też z rodzinnego domu w Warszawie Wesołej i szuka  mieszkania w centrum stolicy. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski zostaną przyjaciółmi?

Jakiś czas temu magazyn "Party" donosił, że rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego to tylko formalność. Byli partnerzy chcą rozwodu za porozumieniem stron, dogadali się też w kwestii podziału majątku i opieki nad młodszym synem Julianem (będą sprawować ją naprzemiennie). Starzy syn Kurzajewskich - Franciszek -  jest już natomiast dorosły i nie mieszka z rodzicami. Możliwe więc, że rozwód zostanie orzeczony już na pierwszej rozprawie sądowej. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (60)
Paulina Smaszcz-Kurzajewska pierwszy raz skomentowała rozwód. "Mam wszystko poukładane i ogarnięte". Zdradziła, jakie relacje ma z Maciejem
Zaloguj się
 • Gość: Ela M

  Oceniono 23 razy 17

  Jak jest taki "fantastyczny" facet, to dlaczego się rozstajecie Nie wierzę że tak się dobrze dogadują , że tak jest fajnie Zawsze , któraś ze stron jest bardziej pokrzywdzona, bardziej cierpi A dzieci? Do końca życia niosą w sobie ból i żal ( Wiem to z wlasnego doświadczenia, że nie jest tak różowo , jak to się opisuje )

 • estr

  Oceniono 9 razy 9

  A jak byście tak rozwiedli się po cichu, zawracając głowę tylko swoim adwokatom, którym z resztą za to płacicie.

 • Gość: lukier

  Oceniono 12 razy 8

  Hahaha co ona zmysla, Kurzajewski miał dosyć rozwrzeszczanego, rozkrzyczanego, wulgarnego babona, jej wyuzdanych zdjęć na insta i ogólnej głupoty Paulinki. Widziałem ich kiedyś razem w knajpie- ona bez cienia klasy, wrzeszczała, głośno rechotała i koniecznie usiłowała zwrócic na siebie uwagę ( aż przeszkadzało to innym), on skromny, cichy, spokojny, mile uśmiechnięty.

 • Gość: Jola

  Oceniono 8 razy 8

  A ja zastanawiam się co nas wszystkich to obchodzi. Co kilka godzin garść kolejnych bzdetnych słów o p.Smaszcz-Kurzajewskie, jaki dobr mąż,ojciec, jaka szczęśliwa etc.ble,ble,ble.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Dzieci rodziców rozwodzących nie mają poukładane i ogarnietqe choć na zewnątrz może się tak wydawać Rozwód zawsze wpływa na psychikę dziecka.Ostatnie badania amerykańskich psychologów pokazują, ze największe. spustoszenie czynią u dzieci w okresie dojrzewania

 • Gość: jakie to słodkie i urocze

  Oceniono 7 razy 5

  najważniejsze, że wszystko poukładane i ogarnięte. Cieszymy się więc z Panią .

 • zawszedak111

  Oceniono 13 razy 5

  Pismaku AG, nie dość że tekst o niczym, to jeszcze z błędami!!!
  "Starzy syn Kurzajewskich - Franciszek - jest już natomiast dorosły..." - a jak "młodzi" syn!???

 • Gość: Kasia jasia

  Oceniono 4 razy 4

  Proszę Was, stara baba się reklamuje, warsztaty motywujące, kto ten kit od niej kupi!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX