Monika Krzywkowska zniknęła ze ścianek. Walczyła wtedy z rakiem. Opowiedziała, przez co przeszła. "Okazało się, że to jest złośliwe"

Monika Krzywkowska niedawno powróciła do show-biznesu. Gwiazda serialu "39 i pół tygodnia" usunęła się w cień ze względu na raka. Aktorce udało się pokonać chorobę, o czym powiedziała w najnowszym wywiadzie.

Monika Krzywkowska dała się poznać szerszej publiczności dzięki roli w serialu "Samo Życie", w którym występowała przez ponad 8 lat. Ostatnie kilka lat spędziła z dala od show-biznesu, a wszystko przez chorobę, z którą przyszło jej się zmagać. Gwiazda zachorowała na raka, ale na szczęście udało się wygrać nierówną walkę z nowotworem. 

Monika Krzywkowska miała raka

Kilka lat temu Monika Krzywkowska przyznała publicznie, że ma czerniaka. W najnowszym wywiadzie w programie "Dzień Dobry TVN" aktorka serialu "39 i pół tygodnia" wróciła wspomnieniami do trudnych chwil i wyznała, jak dowiedziała się o feralnej diagnozie. 

Prasując rano przed telewizorem, oglądałam "Dzień dobry TVN" z panią dermatolog, która mówiła o różnych rzeczach, na które trzeba uważać. Zauważyłam, że mam znamię, które podpada pod ten niedobry opis. Wasz program sprowokował mnie do tego, żeby wyruszyć i zbadać, co to jest. Wtedy okazało się, że to niestety jest złośliwe, nie było ku temu wątpliwości - wyznała aktorka na kanapie śniadaniówki

Monika Krzywkowska wygrała z rakiem

Na szczęście aktorka dość wcześnie poznała prawidłową diagnozę, co pomogło jej wygrać walkę z rakiem.

Skończyło się szczęśliwie dla mnie. To było tak wcześnie odkryte, że nie zdążyłam doświadczyć najgorszych stron walki z rakiem. Ten czerniak jest czymś tak okropnym, ale można przez to przejść, jak jest szybciutko wykryty, a można go też nie przeżyć - dodała aktorka

Monika Krzywkowska jest już zdrowa i powróciła na dobre do polskiego show-biznesu. Możemy oglądać ją teraz w serialu "39 i pół tygodnia", a także na imprezach branżowych, podczas których prezentuje się rewelacyjnie. Widać, że jest w świetnej formie!

Monika Krzywkowska pokonała raka dzięki wczesnej diagnozie. Warto badać się regularnie, nawet samemu w domu. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.