"Love Island". Wiemy, która para wygrała program. Zwycięzcy musieli wybrać między miłością a pieniędzmi

Za nami finał pierwszej edycji programu "Love Island". Z odcinka na odcinek produkcja Polsatu zyskiwała coraz więcej fanów, którzy w końcu zdecydowali, kto wygra.

Każdy odcinek programu "Love Island" wzbudzał emocje wielu fanów. W ciągu sześciu tygodni show Polsatu zyskało wiernych widzów, którzy każdego dnia siadali przed telewizorami i śledzili rozterki miłosne uczestników. W finale znalazły się trzy pary - Sylwia i Mikołaj, Marietta i Franek oraz Oliwka i Maciek. Teraz już wiemy, która z nich wygrała.

"Love Island". Znamy zwycięzców programu

Po tym, jak usłyszeliśmy wzruszające przemówienia "przedmałżeńskie" i szybkie podsumowanie sześciu tygodni, poznaliśmy tę najważniejszą informację. To widzowie programu wybrali parę, która wygrała pierwszą edycję miłosnego show. Dzięki aplikacji mobilnej mogli oni oddać jeden głos na ulubioną dwójkę. Ich decyzją pierwsze miejsce zajęli Sylwia oraz Mikołaj. Jako wygrani mogli zdecydować, co wybierają - miłość czy pieniądze. Zgodnie podjęli decyzję, że stawiają na miłość i tym samym wygrali 100 tysięcy złotych. Przypomnijmy - w finale uczestnik może wybrać miłość lub 100 tys.zł. Jeżeli obie osoby z pary wybiorą miłość, dostają po 50 tys. Jeżeli jedna wybierze miłość, a druga 100 tys., ten kto postawił na pieniądze wygrywa 100 tys. W przypadku, gdy obydwoje wybiorą pieniądze, nie dostaje ich nikt.

 

Myślicie, że po wyjściu pary będą razem? Póki co jedyny związek, jaki przetrwał to ten między Moniką a Pawłem. Również Łukasz i Alex, którzy w prgramie "minęli" się o kilka odcinków spotykają się i deklarują, że pracują nad relacją.

ZOBACZ WIĘCEJ: Islandersi reagują na artykuł Plotka. Ada sugeruje, że Paweł spędził noc z Agą, a Monika wydaje oświadczenie. Całą sprawę komentuje dla nas Boryń [TYLKO U NAS]

Pamiętacie jeszcze reakcję Agnieszki na wybór Moniki?

Zobacz wideo

Będziecie czekać na drugą edycję?

KB