Brat księżnej Kate wyznał, że chciał popełnić samobójstwo. Cierpiał na depresję

Brat księżnej Kate, James Middleton, próbował popełnić samobójstwo. W najnowszym wywiadzie opowiedział o skutkach ciężkiej choroby, z jaką się zmagał.

James Middleton powoli wyrasta na taką samą gwiazdę jak jego siostra, czyli księżna Kate. Coraz częściej pojawia się w mediach i chętnie udziela kolejnych wywiadów. Nie ukrywa przed opinią publiczną nawet najbardziej traumatycznych doświadczeń ze swojego życia. Już kiedyś opowiedział o depresji, a teraz wyznał, że przez nią był bliski targnięcia się na swoje życie. 

James Middleton chciał popełnić samobójstwo 

Mężczyzna opowiadając jakiś czas temu o swojej depresji chciał udowodnić, że każdy może w nią popaść, Chciał również pokazać, że jeśli się bardzo chce, można z nią wygrać, mimo, iż nie było łatwo. 

Nie mogłem nic zrobić. Nie mogłem spać, nie mogłem czytać książek, nie mogłem jeść - powiedział w rozmowie z dziennikarzem The Telegraph.

Następnie wyznał, że wszystko mogło potoczyć się zupełnie inaczej i dziś prawdopodobnie nie byłoby go wśród nas. 

Usunąłem się ze wszystkiego. Miejsce, w jakim byłem kilka lat temu, było tak blisko drugiego końca skali, jak to tylko możliwe.

Wsparcie bliskich, wytrwałość i chęci mogą zdziałać cuda. Jak widać nawet osoba, która wydawać by się mogło ma wszystko i na nic nie powinna narzekać może spotkać coś tak złego. Co więcej, teraz jest szczęśliwy u boku Alizee Thevenet, z którą kilka dni temu się zaręczył.

CW

Tak rodzina królewska świętowała urodziny Elżbiety II. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.