Angelina Jolie zachwycała na premierach "Czarownicy", a zagraniczne media donoszą, że... jest w złej kondycji. Takiej okładki powinni się wstydzić

Angelina Jolie promuje od kilkunastu dni "Czarownicę 2". Choć zachwyca wyglądem, zagraniczne media spekulują o jej problemach zdrowotnych.

Angelina Jolie jest w ostatnim czasie bardzo aktywna medialnie. Wszystko za sprawą promocji drugiej części "Czarownicy". Obecnie przemierza Europę i pojawia się na oficjalnych premierach. Pisaliśmy ostatnio o jej kilku stylizacjach, w których wyglądała naprawdę dobrze, a przede wszystkim zdrowo. Zaskakują więc doniesienia zagranicznej prasy, jakoby aktorka miała znów problemy. 

Angelina Jolie znów chudnie

Gwiazda pojawiła się na okładce najnowszego wydania magazynu NW. Dziennikarze wybrali mało korzystne zdjęcie aktorki, na którym wygląda na nieco zmęczoną osobę. Informator tabloidu donosi ponadto, że to wszystko przez problemy z odżywianiem się. 

Jest wyczerpana samotnym rodzicielstwem i wyczerpującym harmonogramem podróży, ale co najgorsze, nadal ma ogromne problemy z jedzeniem.

Czytamy te wszystkie artykuły i w kontrze patrzymy na zdjęcia Angeliny sprzed kilku dni. Absolutnie nie zgadzamy się z opinią rzekomych "informatorów". Aktorka prezentuje się w ostatnich tygodniach wyjątkowo dobrze. Nijak nie przypomina tej Jolie, którą pamiętamy z czasów tuż po rozstaniu z Bradem Pittem. Hollywoodzka gwiazda promienieje, a w każdej sukience, czy nawet bluzce prezentuje się fenomenalnie

 

Oceńcie sami. 

CW

Angelina Jolie w zwiastunie drugiej części "Czarownicy".

Zobacz wideo