Ewa Farna podczas występu w Warszawie wyglądała szałowo. Obcisła sukienka była świetnym wyborem. Macierzyństwo służy piosenkarce

Ewa Farna zawitała do Warszawy i zaśpiewała na gali French Touch w Teatrze Wielkim. Piosenkarka, która w czerwcu została mamą, wyglądała olśniewająco. Dosłownie.

W czerwcu tego roku Ewa Farna została mamą. Na świat przyszło jej pierwsze dziecko, syn Artur. Jak można było się spodziewać, artystka nie publikuje z nim zbyt wielu zdjęć i chroni swoje życie prywatne. Spełnia się jednak zawodowo i gra koncerty. Na scenę wróciła kilkanaście dni po porodzie, choć organizatorzy nie wierzyli, że da radę. W minioną sobotę natomiast zaśpiewała w Warszawie i zachwyciła nie tylko głosem. 

Ewa Farna w błyszczącej sukience podczas występu w Warszawie

Farna zaśpiewała w Teatrze Wielkim na gali French Touch emitowanej w TVN-ie. Na scenę wyszła w bogato zdobionej sukience odsłaniającej nogi. Widać wyraźnie, że gwiazda straciła sporo kilogramów po ciąży. Nieczęsto pojawia się publicznie w tak krótkich projektach.

 

Mamy nadzieję, że od teraz Ewa będzie stawiała na odważniejsze kreacje i modą będzie bawić się bardziej niż kiedykolwiek. Ponadto uważamy, że jej sukienka to idealna propozycja na sylwestrową stylizację. Może artystka zainspiruje wiele Polek. 

CW

Ewa Farna musi schudnąć? Zobaczcie jak zareagowała na słowa swojej mamy!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.