Liam Hemsworth już nie płacze po Miley. Mamy zdjęcia z jego nową dziewczyną! To gwiazda serialu, zdaniem fanów podobna do Cyrus

Wygląda na to, że nie tylko Miley Cyrus szybko pocieszyła się po rozstaniu. Liam Hemsworth został przyłapany na randce z 22-letnią aktorką "Dynastii".

Liam Hemworth i Miley Cyrus byli uznawani za parę idealną. Pomimo wielu przeciwności jakie napotkali na swoje drodze, postanowili pogodzić się i zacząć życie na nowo. W zeszłym roku po ośmiu latach znajomości postanowili sformalizować swój związek. Niestety nie trwał on zbyt długo. Ku zaskoczeniu fanów, rozstali się kilka tygodni temu. Od tamtego czasu ona zaliczyła dwa głośne romanse, a on został właśnie przyłapany na spacerze z nową dziewczyną. Wiemy, kim jest. 

Liam Hemsworth i Maddison Brown są parą

Paparazzi przyłapali aktora w centrum Nowego Jorku, jak zmierzał na lunch, trzymając za rękę piękną blondynkę. Szybko okazało się, że to australijska aktorka, którą możecie kojarzyć z serialu Netflixa "Dynastia". Para była bardzo skupiona, starała się nie zwracać na siebie uwagi przechodniów. Nie udało się. Nawet na tym jednym zdjęciu widać reakcję Amerykanki idącej obok nich.

Myślicie, że tym razem Liam trafił lepiej i nie będzie musiał znosić upokorzeń ze strony ukochanej? 

CW

Tak wyglądała i bawiła się Miley na swoim ślubie z Liamem. Aż trudno uwierzyć, że ich małżeństwo trwało zaledwie kilka miesięcy. 

Zobacz wideo