Anne Hathaway w zaawansowanej ciąży na premierze. "Na nowo zdefiniowała ciążowy styl". To prawda, dawno nie widzieliśmy tak cudownej kreacji

Anne Hathaway spodziewa się drugiego dziecka. Póki co promuje swój nowy serial, "Modern Love". Na premierze zachwyciła w stylizacji od Oscara de la Renty.

Anne Hathaway zobaczymy wkrótce w serialu Amazona, "Modern Love", gdzie wystąpi u boku takich gwiazd jak Tina Fey czy Andy Garcia. Produkcja jest komedią romantyczną, ale zanim dowiemy się czy zabawną, możemy oglądać aktorów na ściankach promujących serial.

Anne Hathaway w zaawansowanej ciąży

Gwiazda pojawiła się w Nowym Jorku w cudownym zestawie od Oscara de la Renty. Kolor ecru świetnie podkreślił urodę Anne, która w ciąży prezentuje się doskonale. Kreacja składała się z luźnych, lekko rozszerzanych spodni i przyciągającej uwagi góry. Miała głęboki dekolt, a na jej dużym już brzuchu pojawił się materiał ułożony nieco jak suknia. - z przodu niemal odsłaniał brzuch, z tyłu miał długość prawie do ziemi. Efekt był doskonały - elegancki, wyrafinowany, ale też nie przesadzony.

Anne w tej stylizacji na nowo zdefiniowała ciążowy styl - zachwyca się "Harper's Bazaar".

Anne razem ze swoim mężem, Adamem Shulmanem spodziewa się drugiego dziecka. Ich pierwszy syn, Jonathan, ma trzy lata. Gwiazda w lipcu ogłosiła, że jest w ciąży. Opowiedziała też o problemach, jakie miała z zajściem w ciążę.

Gwiazdy mają piękne włosy, ale w wielu przypadkach to doczepy. Jak wyglądają bez nich?

Zobacz wideo

jm