Mandaryna spytana o dzieci odpowiedziała nadzwyczaj szczerze. Wbiła szpilę Michałowi

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski w zamierzchłych czasach swojego związku doczekali się dwójki pociech. Fabienne i Xavier zbliżają się już do pełnoletności. A jakie mają charaktery? Mandaryna wprost odpowiedziała, co po kim z rodziców odziedziczyli.

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem 4 lata. Marta w tym czasie urodziła dwójkę dzieci, które dziś mają już 16 i 17 lat. Rozwiedli się w 2006 roku, ale przez cały ten czas starali się wspólnie wychowywać dwójkę swoich pociech. Choć Fabienne i Xavier zamieszkali z mamą, z tatą utrzymali naprawdę dobry kontakt.

Mandaryna szczerze o dzieciach

Fabienne i Xavier zbliżają się do dorosłości, można więc powiedzieć, co po kim odziedziczyli. Mandaryna została o to zapytana przez redakcję Wideoportalu. Jej odpowiedź bez wątpienia wbija szpilę Michałowi:

Nie wiem, co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają, są mili i nie są pyskaci, więc w sumie chyba... niewiele.

Obejrzyjcie, co na temat własnych dzieci mówi jeszcze Mandaryna, bo na przytykach wcale nie skończyła:

Zobacz wideo

Mandaryna wspomniała o odjazdowym kolorze włosów Michała Wiśniewskiego, jego znaku rozpoznawczym. Tymczasem podobne eksperymenty przeprowadzała na własnych włosach Fabienne, i to zaledwie rok temu. Zdążyła być już platynową blondynką, przefarbować się na niebiesko i zrobić sobie jeszcze drobniutkie warkoczyki. Chyba jednak coś odziedziczyła po tacie ;)