Mandaryna spytana o dzieci odpowiedziała nadzwyczaj szczerze. Wbiła szpilę Michałowi

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski w zamierzchłych czasach swojego związku doczekali się dwójki pociech. Fabienne i Xavier zbliżają się już do pełnoletności. A jakie mają charaktery? Mandaryna wprost odpowiedziała, co po kim z rodziców odziedziczyli.

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem 4 lata. Marta w tym czasie urodziła dwójkę dzieci, które dziś mają już 16 i 17 lat. Rozwiedli się w 2006 roku, ale przez cały ten czas starali się wspólnie wychowywać dwójkę swoich pociech. Choć Fabienne i Xavier zamieszkali z mamą, z tatą utrzymali naprawdę dobry kontakt.

Mandaryna szczerze o dzieciach

Fabienne i Xavier zbliżają się do dorosłości, można więc powiedzieć, co po kim odziedziczyli. Mandaryna została o to zapytana przez redakcję Wideoportalu. Jej odpowiedź bez wątpienia wbija szpilę Michałowi:

Nie wiem, co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają, są mili i nie są pyskaci, więc w sumie chyba... niewiele.

Obejrzyjcie, co na temat własnych dzieci mówi jeszcze Mandaryna, bo na przytykach wcale nie skończyła:

Mandaryna wspomniała o odjazdowym kolorze włosów Michała Wiśniewskiego, jego znaku rozpoznawczym. Tymczasem podobne eksperymenty przeprowadzała na własnych włosach Fabienne, i to zaledwie rok temu. Zdążyła być już platynową blondynką, przefarbować się na niebiesko i zrobić sobie jeszcze drobniutkie warkoczyki. Chyba jednak coś odziedziczyła po tacie ;)

Więcej o:
Komentarze (36)
Mandaryna spytana o dzieci odpowiedziała nadzwyczaj szczerze. Wbiła szpilę Michałowi
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 23

  Co by nie mówić, ale ta dwójka im się udała

 • Gość: 90

  Oceniono 23 razy 19

  No fakt dzieci bardzo ładne. Ale jednak do Michała bardziej podobne, widać Michał też mógłby być całkiem do rzeczy facet, ale woli kukłe z siebie robić

 • Gość: Małgosia

  Oceniono 13 razy 11

  Syn nie ma nic z Michała, jest ładny, podobny do Marty. To jedyne dziecko Wiśniewskiego podobne do matki a nie Michała 😉

 • Gość: bacha

  Oceniono 23 razy 11

  Bardzo ładne dzieci, ten chlopak jak był malutki to taki niezbyt był, a jednak sie wyrobił

 • Gambit szachowy

  Oceniono 11 razy 9

  Dzieci jak dzieci których tysiące w Polsce nic szczególnego nie widzę. Natomiast przyznam, że Mandaryna to jest urodziwa bardzo urodziwa kobieta- najładniejsza z byłych żon kolora

 • a.k.traper

  Oceniono 8 razy 6

  Zawsze dzieci jakieś cechy dziedziczą, ważne by w swoim życiu obrały właściwy kierunek czego im życzę Ich mama to bardzo pociągająca kobieta, o ojcu nie napiszę nic.

 • SWK Margo

  Oceniono 10 razy 6

  Bez szału ale starego to im współczuję.

 • Gość: zw1

  Oceniono 5 razy 5

  Dzieci ładniejsze od rodziców. Może coś z nich będzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX