Miranda Kerr urodziła! Znamy płeć jej trzeciego dziecka

Miranda Kerr urodziła swoje trzecie dziecko! Modelka i założyciel Snapchata, Evan Spiegel, powitali na świecie kolejnego synka.

Mirana Kerr i Evan Spiegel doczekali się swojego drugiego dziecka. Są już szczęśliwymi rodzicami rocznego Harta. Miranda jest też mamą 8-letniego Flynna, którego ma z poprzedniego małżeństwa z Orlando Bloomem.

Miranda Kerr urodziła trzecie dziecko

Miranda Kerr urodziła synka na początku tego tygodnia. Na razie radosną nowinę zdążyli przekazać australijskiemu wydaniu "The Daily Telegraph". Nie znamy jeszcze imienia synka, ponieważ para postanowiła na razie utrzymać je jeszcze trochę w tajemnicy.

Znamy i płeć i wiemy, jakie będzie imię dziecka. Ale miło jest na razie zatrzymać to dla siebie - mówiła Miranda dla "The Daily Telegraph".

Maluch jest już trzecim dzieckiem Mirandy i drugim synkiem pary. Zaledwie rok temu Miranda Kerr i Evan Spiegel doczekali się swojego pierwszego dziecka, zaś już w marcu 2019 poinformowali, że spodziewają się kolejnego.

 

Miranda Kerr i Evan Spiegel są małżeństwem od 2017 roku. Poznali się dwa lata po rozwodzie Mirandy z Orlando Bloomem w 2013. Australijska supermodelka i założyciel Snapchata zaręczyli się 12 miesięcy po pierwszym spotkaniu. Deklarowali też, że wstrzymują się z seksem aż do ślubu.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.