Rosati skomentowała wywiad ze Śmigielskim. Pokazała prywatne wiadomości. Jednak to końcówka oświadczenia jest najmocniejsza

Weronika Rosati postanowiła zabrać głos w sprawie wywiadu, którego udzielił Robert Śmigielski na łamach portalu Plejada. Gwiazda oskarżyła go o kłamstwo i spóźnianie się z zapłatą alimentów.

Kilka dni temu paparazzi zrobili zdjęciaRobertowi Śmigielskiemu, który rzekomo stał pod mieszkaniem Weroniki Rosati. Ortopeda postanowił udzielić wywiadu serwisowi Plejada, w którym zdementował tę informację. Wytłumaczył, że wcale nie śledził byłej partnerki, a tylko czekał na przyjaciela na Placu Grzybowskim. Aktorka odniosła się do tych wypowiedzi.

Weronika Rosati odpowiada Robertowi Śmigielskiemu

35-latka udostępniła na swoim Instagramie dwa posty, w których skomentowała ostatnie wydarzenia. Na pierwszym z nich widzimy udostępniony dokument z decyzją sądu o oddalenie wniosku Śmigielskiego o alimenty. Weronika dodała również screen maila w sprawie wózka dla małej Elizabeth. Okazuje się, że lekarz nie kupił go swojej córce. Dalej Rosati pokazała wiadomości, w których upomina się o spłatę alimentów.

W drugim poście aktorka opublikowała zdjęcia Śmigielskiego, który miał stać pod jej mieszkaniem. Weronika podała powód, który ma tłumaczyć, dlaczego były partner zachowuje się w taki sposób.

Żeby nadać jakikolwiek sens kolejnym nieprawdziwym informacjom, które mój partner przesyła do mediów, użyję tej sytuacji do podzielenia się wiedzą o standardowych mechanizmach, które stosują sprawcy przemocy wobec swoich ofiar. Wszystkie te zachowania mają doprowadzić do osłabienia ofiary, jej postrzegania własnej wartości, odebrania przekonania o sprawczości i poczucia bezpieczeństwa - czytamy.

Na końcu swojej wypowiedzi ponownie nawiązała do nieterminowej spłaty alimentów.

Dziennikarzy, którym mój były opowiada o swoim wzorowym wywiązywaniu się z obowiązków rodzicielskich, proszę o przypomnieniu mu, że dziś jest dziesiąty i w ferworze medialnych wypowiedzi znów zapomniał o terminowej zapłacie - dodała.

Weronika Rosati opowiedziała o tym, co ją spotkało po wywiadzie w "Wysokich Obcasach":

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Komentarze (115)
Weronika Rosati skomentowała wywiad ze Śmigielskim. Aktorka pokazała prywatne wiadomości. Jednak to końcówka oświadczenia jest najmocniejsza
Zaloguj się
 • Gość: ja

  Oceniono 76 razy 38

  O Rosati można różnie myśleć, pewne jej zachowania są irytujące, ale facet jest na 100% świrem. Widać to już po jego zachowaniu na korytarzu sadowym. A to udzielanie wywiadów Plejadzie, kiedy jest się rzekomo znanym lekarzem...dno den!

 • Gość: ma

  Oceniono 64 razy 22

  Wciągnęła Śmigielskiego w to g...no i nie odpuszcza.
  Pamietam co robiła Adamczykiem. najpierw piała jak to ją na rękach nosił do lekarza, a jak sie okazalao, ze ten leklarz, czyli Śmigielski ma duże kontakty w Hollywood, to zeskoczyła z rąk Adamczyka prosto do łóżka pana doktora. Nie przeszkadzało jej, że ma żonę, i szóstkę dzieci - czwórkę z żoną i bliźniaki na boku.
  natychmiast zaczęła jeździć po Ada,czyku, jak to jj nikt nie pomógł, jak nie mgła na nikogo liczyć, jak to jej znajomu ze stanów przyjeżdża i trzymał ją za rękę, A teen cały lament i oskarżanie Adamczyka było jej potrzebne, bo podała go do sądu o odszkodowanie i pieniądze na leczenie, bo za granicą jest drogo, a ona musi się rehabilitować.
  Sąd jednak uznał, ze 300 tys które Adamczyk w nią wpakował, plus 5 tys msc które dostawala do ręki, to aż nadto z jego strony i nic nie jest jej winien.
  Wystarczy poczytać wcześn iejsze wywiady i wypowiedzi Rosati. Zbyt inteligentnato ona nie jest, bo co chwilę strze;la sobie samobóje, tylko że niektóre idiotki łykają te jej kolejne manipulacje, jak gęsi kluski.

  Jedyne co widze istotnego w tym sądowym wniosku, to ze córka Elżbiete nosi już jego nazwisko, czyli dało mus ie to w sądzie wywalczyć., bo oczyw2ście Rosati wpisała jej swoje, chociaż najchętniej to dałaby jej od razu Taylor.
  na marginesi, nie rozumiem lamentu o alimnety, soro ma płacić do 10, a wczoraj jak Rostaka się rozpisywała w necie, był 10. Więc w czym problem, na pewno już kasę ma na koncie.
  Nierozumim też, dlaczego facet ma jej kupowqać wózek, jak płaci na dziecko 4 tys msc. To sa pieniądze na dziecko, a nie na nią. Chyba niemowlak tego nie przejadał. Za dwa koła można kupić nizły wózek, ale ona wolała małej kupić bransoletkę od swarowskiego.
  Z tego co ktoś komentował pod poprzednim artykułem, Rosati od Śmigielskiego przesiadła się do jego sąsiada, gdzie teraz zarzuciła wędkę. tak że na czynsz kasy nie potrzebuje:)

 • Gość: Alka

  Oceniono 24 razy 18

  Widowisko na cala Polske

 • panamarcina2

  Oceniono 42 razy 18

  Może wcale nie zarabia 100 tys. na miesiąc tylko tak ją bajerował żeby zaciągnąć do łóżka.

 • Gość: Daria

  Oceniono 37 razy 17

  Po co ona to robi, dlaczego walczy publicznie, czyżby nie potrafiła sama dać radę? Co chce pokazać? Ma adwokatów, prawników po co wciąga w te przepychanki obcych ludzi?

 • Gość: gosc

  Oceniono 35 razy 17

  gowno nas obchodza te sprawy,to jest wasza prywatna sprawa,po jaka cholere informujecie nas o tym?takich spraw jest tysiace i kazdy sobie musi radzic,brzydze sie takimi ludzmi,niczemu to nie sluzy wywlekanie brudow publiczne ich pranie,to wasz zwiazek,wasze dziecko

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 16

  Dlaczego upublicznianazwisko protokolantki, co jej ta kobieta zrobiła. W takich sytuacjach do standardu zachowania należy zamazywanie nazwisko osób postronnych. Widać Weronikę standardy maluczkich nie obowiązują.

 • Gość: zwykly człowiek

  Oceniono 48 razy 16

  gdzie jest powiedziane Pani Weroniko, że musi Pani kupować wszystko co najdroższe? największych marek? chyba tylko Pani nie starcza z tych 4.000 na wszystko bo wózka nie kupuje się co m-c. Poza tym gdzie jest powiedziane, że tylko 1 rodzic ma utrzymywać dziecko? a Pani co myślała, że odpowiedzialność jest tylko po 1 stronie? przecież jest Pani Matką współodpowiedzialną za dziecko, również finansowo. Ta gra zadziwia. Wiedząc, że ma tyle dzieci pozwoliła Pani stworzyć kolejne? o co w tym wszystkim chodzi? mmmmmmmmmmałłłłłłłłłłłłoooooooo Wam?

 • Gość: hallo

  Oceniono 25 razy 15

  TROCHĘ DZIWNE BO WCZEŚNIEJ WISIAŁA NA MIM WPATRZONA JAK W OBRAZEK

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX