Małgorzata Rozenek i Magda Mołek poróżniły się pięć lat temu podczas wywiadu. Teraz znów się spotkały. "O co mi wtedy chodziło?!"

Małgorzata Rozenek po raz kolejny wystąpiła w programie Magdy Mołek. Na samym końcu rozmowy panie wróciły do tematu sprzed pięciu lat. Nieźle się wtedy poróżniły.

Małgorzata Rozenek zyskała popularność jako prowadząca "Perfekcyjnej Pani Domu". Program ten wzbudzał niegdyś wiele emocji, a jedna z jego scen doprowadziła do sprzeczki między prawniczką, a Magdą Mołek. Mimo to panie znów się spotkały i wyjaśniły widzom całe zajście. 

Małgorzata Rozenek w programie Magdy Mołek

Rozenek gościła w jednym z odcinków piętnastego sezonu "W roli głównej". Mołek rozmawiała z nią na wiele tematów, między innymi o zawodowych zobowiązaniach. Dziennikarka spytała się Małgorzaty, czy kiedykolwiek czuła upokorzenie na planie programu, w którym nie raz musiała sprzątać łazienkę. Jej odpowiedź zaskoczyła.

Nie, na planie programu nie. Ale czuję teraz, bo teraz Ty próbujesz mam wrażenie to zrobić - odparła.

Rozmowa poróżniła obie gwiazdy. Minęło jednak pięć lat i panie znów się spotkały w tym samym programie. 

 

Celebrytka powróciła pamięcią do tamtego momentu i wyjaśniła koleżance, czemu tak zareagowała.

Ja miałam wtedy trudny moment. Oglądałam to po latach i tak mówię "o co mi wtedy chodziło?". To były początki spotykania się z Radziem. Miałam taki moment, że miałam wyrzuty sumienia, że spędzam za mało czasu z synami. Ty mi zadałaś pytanie, jak ja daje sobie radę zajmować się synami, skoro tyle pracuję. To był ten wyzwalacz. Miałam wtedy w głowie jedną myśl "dlaczego ona uważa, że jestem zła matką?", mimo, że to nie padło. To wszystko stało się w mojej głowie przez 30 sekund.

Miejmy nadzieję, że już nic więcej nie poróżni obu gwiazd. Swoją drogą bardzo polecamy obejrzeć ostatni odcinek "W roli głównej". Rozenek opowiedziała wiele o in vitro i swoim życiu prywatnym. 

CW

Małgorzata Rozenek chce adoptować dziecko? Sprawdźcie co powiedziała w rozmowie z naszą dziennikarką. 

Zobacz wideo