Anna Korcz jest w ciąży! Córka aktorki Anny Korcz ogłosiła radosną nowinę. "Trochę to sobie wymarzyliśmy"

Anna Korcz jest w ciąży! Córka gwiazdy "Na Wspólnej" spodziewa się dziecka i poinformowała o tym na swoim prywatnym profilu na Instagramie.

Anna Korcz - córka aktorki Anny Korcz - jest w ciąży. Tym razem tę informację potwierdziła sama zainteresowana. W 2018 roku jej mama pospieszyła się odrobinę i zdradziła, że córka już spodziewa się dziecka. Te doniesienia jednak się nie potwierdziły.

Anna Korcz jest w ciąży

Anna Korcz potwierdziła na swoim prywatnym profilu na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Odniosła się do typowych życiowych planów, wśród których znajduje się często "urodzenie dziecka przed 30. urodzinami".

Moje 29. urodziny spędzamy w trójkę, więc plan się powiedzie. Trochę sobie to wszystko tak zaplanowaliśmy i wymarzyliśmy - napisała Ania Korcz.

Tymczasem w 2018 roku, w wakacje, w dzień ślubu swojej córki, Anna Korcz - gwiazda "Na Wspólnej" - opublikowała emocjonalne nagranie:

Dzisiaj zostanę teściową, już niedługo - babcią. Dzisiaj wydaję córkę za mąż, Anusię.

Fani cieszyli się nie tylko ze ślubu Anny Korcz, ale również z tego, że jej mama niebawem zostanie babcią. I tylko pół tej informacji okazało się prawdziwe - 28-letnia Anna Korcz nie potwierdziła ciąży, aż do teraz.

Anna Korcz jest najstarszą córką Anny Korcz.

Zobacz wideo
Więcej o: