Cezary Pazura pokazał twarz najmłodszej córki. Fani: Cała mama! Coś w tym jest. Tylko spójrzcie na ten uśmiech

Cezary Pazura opublikował fotografię ze swoją najmłodsza pociechą. Fani jednogłośnie orzekli, że Rita urodę odziedziczyła nie po tacie, ale po mamie.

Cezary Pazura i jego zona Edyta Pazura do niedawna nie pokazywali twarzy swoich dzieci. Na Instagramowych fotografiach te zawsze stały tyłem albo bokiem. Jakiś czas temu aktor postanowił jednak pochwalić się światu starszą córką i synem. Teraz gwiazdor pokazał, jak wygląda jego najmłodsza pociecha - Rita. 

Cezary Pazura z córką

Cezary Pazura opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w kapeluszu. To jednak nie on jest główną gwiazdą tej fotografii, ale jego córka Rita. Dziewczynka jest urocza i rozbraja swoim szerokim uśmiechem. 

Zawsze się ze mnie śmiali, gdy zakładałem kapelusz. Rita to już kolejne pokolenie! Pierwszy raz, gdy przymierzałem kapelusz ojca, tata powiedział, że wyglądam ślicznie-jak Jiri Korn, czechosłowacki piosenkarz. Dla mojego pokolenia kochającego Pink Floyd i Led Zeppelin ewidentny symbol obciachu. Teraz wyglądam równie dobrze. Widać po reakcji dziecka - napisał  aktor. 
 

Fani komentują

Pod najnowszą fotografią Pazury z Ritą szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani rozpływali się nad urodzą dziewczynki. 

Córeczka ma ewidentnie uśmiech po mamie.
Jakież to cudne dziecko,  a dołki urocze.
Mina Rity bezcenna.
Cała mama, nawet ząbki takie same! - pisali. 

Też widzicie podobieństwo?

AG