Eliza i Trybson na premierze "Ślicznotek". Celebrytka udzieliła wywiadu. "Jestem porównywana do Jennifer Lopez". Zdradziła, jakie zabiegi robiła

Film "Ślicznotki" już za moment w kinach, tymczasem na polskiej premierze zebrało się pokaźne grono gwiazd. Wśród nich była Eliza Trybała z mężem Trybsonem. Spytana o opinię na temat Jennifer Lopez, odpowiedziała rozbrajająco szczerze.

Na premierę filmu "Ślicznotki" tłumnie przybyły polskie gwiazdy. Były youtuberki, influencerki, była też Eliza Trybała i jej mąż Trybson. Eliza bardzo szczerze wyznała jednemu z reporterów, obecnych na premierze, że ludzie wskazują na jej podobieństwo do Jennifer Lopez.

Eliza Trybała jest jak Jennifer Lopez?

Eliza Trybała została zaczepiona przez reportera serwisu Flesz.news. Ten wprost do kamery zapytał, co sądzi o Jennifer Lopez i jej wyglądzie. A Eliza nie wahała się ani chwili i odpowiedziała nadzwyczaj szczerze:

Uwielbiam Jennifer Lopez. Cieszę się, bo w ostatnim czasie zostaję do niej porównywana - przez kolor włosów. Jest śliczna, jest zgrabna, ma pasję, wszystko co trzeba.
embed

Eliza zdradziła też, jakie zabiegi upiększające zastosowała na swoim ciele. Uwierzylibyście, że gwiazda "Warsaw Shore" poprawiła sobie tylko usta? I to tylko na chwilę, bo efekt był kiepski, co sama zauważyła:

Pogorszyły mój wygląd, zamiast mi pomóc. Rozpuściłam kwas i jest teraz w porządku.

Całą rozmowę zobaczycie tutaj:

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA