Jared Leto na gali miał replikę swojej głowy od Gucci. Zniknęła. "Ktoś mógł ją ukraść", twierdzi aktor. Cena gadżetu? Tyle co samochód

Jared Leto niejednokrotnie udowadniał już, że ma osobliwe wyczucie stylu. Jak się okazuje, ktoś przywłaszczył sobie część jego najbardziej kontrowersyjnej kreacji.

Mimo że od prestiżowej Met Gali minęło już prawie pół roku, to niektóre stylizacje gwiazd do dziś są w naszej pamięci. Jedną z nich jest zdecydowanie kreacja Jareda Leto. No, może nawet niekoniecznie kreacja, a osobliwy dodatek w postaci repliki jego głowy. Cena? Ponad 43 tysiące złotych.

Jared Leto bez głowy

W najnowszym wywiadzie dla GQ wokalista Thirty Seconds to Mars wyznał, że... stracił głowę.

Myślę, że ktoś mógł ją ukraść  - powiedział.

Dodał też żartobliwie, że znalazca może oddać głowę do najbliższego sklepu Gucci w zamian za parę brudnych trampek. Włoska marka nie została wspomniana przez Jareda przypadkowo. Muzyk od kilku lat jest jej ambasadorem. W jednej z kampanii reklamowych towarzyszyła mu Lana del Rey.

Brak mi słów, żeby wyrazić, jak wdzięczny jestem za bycie częścią tej dużej, szalonej, włoskiej rodziny - wyznał w tym samym wywiadzie.

Cóż, jeśli znajdziecie gdzieś głowę Jareda Leto, to wiecie co z nią zrobić. ;)

Przypomnijmy, że na tegorocznej Met Gali bawiła się też Anja Rubik:

Zobacz wideo

Więcej o:
Komentarze (9)
Jared Leto na gali miał replikę swojej głowy od Gucci. Zniknęła. "Ktoś mógł ją ukraść", twierdzi aktor. Cena gadżetu? Tyle co samochód
Zaloguj się
 • Gość: Aaaaaai

  Oceniono 4 razy 4

  Czy mi się wydaje czy to nie była miniaturka...?

 • Gość: so

  Oceniono 4 razy 4

  Matoły, poszukajcie w słowniku znaczenia słowa "miniatura".

 • Gość: k

  Oceniono 1 raz 1

  w ogole do niego niepodobna. kolo ma gleboko osadzone i blisko siebie polozone oczy

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 1

  Dosłownie wk****ia mnie takie marnotrawienie pieniędzy przez zapatrzonych w siebie narcyzow. Jakie to niesprawiedliwe, te pieniądze wydane bez sensu mogły pomóc jakiemus dziecku choremu. Ale te bogate narcyze nic poza czubkiem swojego nosa nie widzą!

 • partyboi

  0

  Zero podobieństwa. Gucci my ass.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX