Jared Leto na gali miał replikę swojej głowy od Gucci. Zniknęła. "Ktoś mógł ją ukraść", twierdzi aktor. Cena gadżetu? Tyle co samochód

Jared Leto niejednokrotnie udowadniał już, że ma osobliwe wyczucie stylu. Jak się okazuje, ktoś przywłaszczył sobie część jego najbardziej kontrowersyjnej kreacji.

Mimo że od prestiżowej Met Gali minęło już prawie pół roku, to niektóre stylizacje gwiazd do dziś są w naszej pamięci. Jedną z nich jest zdecydowanie kreacja Jareda Leto. No, może nawet niekoniecznie kreacja, a osobliwy dodatek w postaci repliki jego głowy. Cena? Ponad 43 tysiące złotych.

Jared Leto bez głowy

W najnowszym wywiadzie dla GQ wokalista Thirty Seconds to Mars wyznał, że... stracił głowę.

Myślę, że ktoś mógł ją ukraść  - powiedział.

Dodał też żartobliwie, że znalazca może oddać głowę do najbliższego sklepu Gucci w zamian za parę brudnych trampek. Włoska marka nie została wspomniana przez Jareda przypadkowo. Muzyk od kilku lat jest jej ambasadorem. W jednej z kampanii reklamowych towarzyszyła mu Lana del Rey.

Brak mi słów, żeby wyrazić, jak wdzięczny jestem za bycie częścią tej dużej, szalonej, włoskiej rodziny - wyznał w tym samym wywiadzie.

Cóż, jeśli znajdziecie gdzieś głowę Jareda Leto, to wiecie co z nią zrobić. ;)

Przypomnijmy, że na tegorocznej Met Gali bawiła się też Anja Rubik:

Zobacz wideo

Więcej o: