Nikola Furman odeszła z "Top Model". Pokazała zdjęcie z ciężko chorą 3-letnią siostrzyczką. "To drugi powód mojej decyzji". Prosi o pomoc

Nikola Furman w poniedziałek opuściła "Top Model". Od tamtego czasu stała się bardzo aktywna w social mediach i zdradziła fanom, dlaczego zrezygnowała z dalszego udziału w programie.

Nikola Furman była najmłodszą uczestniczką obecnie trwającej edycji "Top Model". Niestety, choć nie wypadła najsłabiej podczas sesji ze zwierzętami - która była mocno przez widzów krytykowana - odeszła z programu. Zrobiła to na własne życzenie, po tym, jak podczas panelu jurorskiego zasłabła. Teraz zdradziła więcej szczegółów swojej decyzji. 

Nikola Furman zdradza powody odejścia z "Top Model"

Początkująca modelka dodała na Instagram poruszające zdjęcie. Pozuje na nim z młodszą siostrą, która jak się okazuje, jest ciężko chora. 

Kochani, mówiłam Wam o dwóch powodach mojej rezygnacji z programu. Pierwsza to powody zdrowotne, a druga to ciężka choroba mojej 3-letniej siostrzyczki - zaczęła opis posta.

Nikola poprosiła fanów o wsparcie finansowe na leczenie Amelii. 

Wraz z fundacją TipTop rozpoczynamy akcję "Ratujemy Amelkę". Bardzo Was proszę o udostępnienie linka do zbiórki i wsparcie naszej walki o moja siostrzyczkę, Amelkę.

Fani natychmiast zaczęli życzyć obu dziewczynom dużo zdrowia. 

Trzymam kciuki, że będzie dobrze! Udostępniam link!
Dużo zdrowa i siły dla Was.
Biedny maluszek, skąd się biorą takie choroby u tak małego dziecka. Sama mam córeczkę w podobnym wieku, oczywiście pomożemy.

My również przyłączamy się do prośby i udostępniamy link podany przez modelkę.

https://tiptop.com.pl/podopieczni/amelka-kazdego-dnia-cierpi/

Pamiętajcie, liczy się każda złotówka.

CW

Nikola Furman zdementowała plotki na temat ciąży. Co powiedziała fanom?

Zobacz wideo