Angelina Jolie na kolejnej premierze wygląda obłędnie. Zabrała ze sobą córkę. Shiloh wygląda jak Brad Pitt!

Angelina Jolie pojawiła się na premierze filmu "Czarownica 2" w Rzymie. Towarzyszyły jej dzieci - w tym biologiczna córka Shiloh. Nastolatka wygląda jak jej tata - Brad Pitt.

Angelina Jolie dalej promuje "Czarownicę 2". Tym razem aktorka była na premierze filmu w Rzymie. Na tę okazję aktorka wybrała czarną i mieniąca się suknię, która odsłoniła jej ramiona. Trzeba przyznać, że Jolie wyglądała urzekająco. 

Angelina Jolie z dziećmi

Okazuje się jednak, że na czerwonym dywanie gwiazda nie była sama. Tak jak na poprzednie eventy, tak i teraz zabrała swoje dzieci. Tym razem u jej boku pojawiły się dwie córki: 14-letnia Zahara oraz 13-letnia Shiloh. Obie nastolatki wyglądały na bardzo zadowolone. Widać, że obecność fotoreporterów wcale ich nie krępowała wprost przeciwnie, dziewczęta sprawiały wrażenie wyluzowanych. 

I choć obie piękne, to jednak nie sposób oderwać wzroku od młodszej Shiloh. Piękność jest biologiczną córką Angeliny Jolie i Brada Pitta. Shiloh bardziej przypomina swojego tatę. Tylko spójrzcie na te oczy i śmiech. 

Nie sposób nie zauważyć, że nastolatka ubiera się jak chłopiec. Na czerwonym dywanie pojawiła się wszak w ciemnej koszuli, czarnych spodniach i trampkach. Chłopięca jest też jej krótka fryzura. Podobno Shiloh chce być traktowana jak chłopiec. 

Shiloh chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci - przyznała Angelina w rozmowie z "Vanity Fair"

Wiedzieliście o tym? 

Zobacz wideo

AG