Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zmylili fanów? Okazuje się, że płeć ich dziecka jest inna, niż myśleliśmy

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od miesiąca są szczęśliwymi rodzicami, ale nigdzie nie potwierdzili, jakiej płci jest ich dziecko. Wszystko wskazywało jednak na to, że to chłopiec. Warnke i Stramowski nie wyprowadzali fanów z błędu, prawda jest jednak podobno inna.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowskidoczekali się swojej pierwszej pociechy już miesiąc temu. Aktor poinformował o porodzie partnerki, dodając rysunek ludzika z kreseczek, co fani odczytali jako wskazówkę co do płci dziecka. Choć domysły fanów wskazywały na to, że aktorskiej parze urodził się syn, serwis Party.pl nieoficjalnie dowiedział się, że jest to jednak córka.

Katarzyna Warnke urodziła córkę?

Katarzyna Warnke już tydzień po porodzie była goście w czasie Festiwalu Filmowego w Gdyni. Promowała tam film, w którym zagrała jedną z ról: "Pan T.". Właśnie wtedy Party.pl nieoficjalnie dowiedziało się, że aktorka urodziła córkę.

Informacja ta wciąż nie jest potwierdzona przez żadną ze stron. Wychodzi jednak na to, że parze udało się nieco niechcący zmylić fanów, którzy jak jeden mąż przekonani byli, że Warnke i Stramowski są rodzicami chłopca.

It's a boy! Gratulacje!
To chłopczyk!!! Ggratulacje, będzie zapewne tak przystojny jak jego tato!??
Podobny do Taty ;)

- pisali fani pod postem Stramowskiego.

Para nie zdradziła na razie imienia dziecka.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (27)
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zmylili fanów? Okazuje się, że płeć ich dziecka jest inna, niż myśleliśmy
Zaloguj się
 • Gość: ONA

  Oceniono 16 razy 16

  Będzie okładka Gali lub Vivy jak nic, wtedy poinformują

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  Jak dla mnie wszystko jedno, chłopiec czy też dziewczynka, byleby zdrowe było, a zajmować się dzieckiem trzeba tak samo niezależnie od płci.

 • Gość: una

  Oceniono 21 razy 9

  Żenujący są. Strasznie łasi na atencję. Wymyślili sobie słaby sposób na promocję bo innego nie umieli ( za słabi oboje są) a kasa musi płynąc. Podgrzewają tą niby/pseudo "tajemnicą" lub jak kto chce nazwać "ochroną prywatności" aby za chwilę zrobić show w prasie za kasę oczywiście. Nic za darmo. Kupczą handlarze , ot co ! Ciekawe jak długo pojadą ich kariery na tak lichym sposobie.

 • Gość: 67

  Oceniono 10 razy 8

  ICh sprawa chronią prywatność a nie jak Kaczorowska czy inne relacje i sesje że szpitala

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Nie zauważyłam kreseczki na obrazku która by wskazywała jednoznacznie na chłopca 😂 dziewczynki od chłopców u noworodków tylko to odróżnia, ewentualnie kolor ciuszków 😁

 • valla

  Oceniono 9 razy 5

  fanow?!

 • Gość: wow

  Oceniono 8 razy 4

  a może szczeniaczka urodziła tak naprawdę? co za napięcie, nie zasnę chyba

 • Gość: fifi

  Oceniono 5 razy 3

  Bo to są miszcze marketingu ;) ;) ;) To budowanie napięcia, te zmyłki dla fanów. I tak o to z przeciętnych aktorów stali się celebrytami.

 • Gość: GRZESIEK

  Oceniono 3 razy 3

  WIECIE CO SA BLIZNIAKI ALE CICHO SZA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX