Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zmylili fanów? Okazuje się, że płeć ich dziecka jest inna, niż myśleliśmy

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od miesiąca są szczęśliwymi rodzicami, ale nigdzie nie potwierdzili, jakiej płci jest ich dziecko. Wszystko wskazywało jednak na to, że to chłopiec. Warnke i Stramowski nie wyprowadzali fanów z błędu, prawda jest jednak podobno inna.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowskidoczekali się swojej pierwszej pociechy już miesiąc temu. Aktor poinformował o porodzie partnerki, dodając rysunek ludzika z kreseczek, co fani odczytali jako wskazówkę co do płci dziecka. Choć domysły fanów wskazywały na to, że aktorskiej parze urodził się syn, serwis Party.pl nieoficjalnie dowiedział się, że jest to jednak córka.

Katarzyna Warnke urodziła córkę?

Katarzyna Warnke już tydzień po porodzie była goście w czasie Festiwalu Filmowego w Gdyni. Promowała tam film, w którym zagrała jedną z ról: "Pan T.". Właśnie wtedy Party.pl nieoficjalnie dowiedziało się, że aktorka urodziła córkę.

Informacja ta wciąż nie jest potwierdzona przez żadną ze stron. Wychodzi jednak na to, że parze udało się nieco niechcący zmylić fanów, którzy jak jeden mąż przekonani byli, że Warnke i Stramowski są rodzicami chłopca.

 
It's a boy! Gratulacje!
To chłopczyk!!! Ggratulacje, będzie zapewne tak przystojny jak jego tato!??
Podobny do Taty ;)

- pisali fani pod postem Stramowskiego.

Para nie zdradziła na razie imienia dziecka.

Zobacz wideo