"Top Model". Zdjęcia ze zwierzętami podzieliły fanów programu. "Krupa i Piróg nie mieli nic przeciwko tej sesji?"

"Top Model" znów na językach. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej sesji zdjęciowej ze zwierzętami gospodarczymi. Modele zapozowali m.in z osłem, krową, indykiem oraz kogutem.

"Top Model" znów wzbudziło sporo emocji. W ostatnim odcinku jurorzy pożegnali aż dwie osoby. Działo się naprawdę wiele, więc nie dziwi nas fakt, że opinie internautów są mocno podzielone. Jedni są zachwyceni pomysłowością zadań, a inni krytykują udział zwierząt w show.

"Top model", komentarze po szóstym odcinku

Szósty odcinek był naprawdę ciekawy. W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli tańczyć w szpilkach (tak, panowie również), potem przejść po ruchomym wybiegu, by na końcu zapozować ze zwierzętami gospodarczymi. I to właśnie ostatnia konkurencja podzieliła internautów. Jedni byli zachwyceni pomysłem sesji z indykami, gęsiami, osłem, czy krową, a inni mocno ten pomysł skrytykowali. 

 

Na facebookowym profilu programu nie brakuje takich opinii:

Szokujące, że Krupa i Piróg zgodzili się na taką sesje. To było głupie i niestosowne, dręczenie zwierząt i przedmiotowe traktowanie. Wstyd i żałosna dwulicowość!
Okropny odcinek. Stresowanie biednych zwierząt! Udawanie sympatii do nich! Okropieństwo".

Zdecydowana większość komentarzy to jednak te pozytywne. 

Ja chce tylko powiedzieć, że odcinek jeszcze się nie skończył, a strasznie mi podoba. Mega zadanie ze szpilkami, super pomysł na pokaz!
Jedna z piękniejszych sesji tego programu. Wielkie gratulacje!

Waszym zdaniem sesja ze zwierzętami była dobrym pomysłem? Dajcie znać w komentarzach. My dodamy tylko, że z programu odpadła Sandra Dorsz, a z udziału zrezygnowała Nikola Furman, której miejsce w kolejnym odcinku zajmie inna dziewczyna.

CW

Niekwestionowanym faworytem trwającej edycji "Top Model" jest Dawid Woskanian. Jak ocenił go finalista poprzedniego sezonu?

Zobacz wideo