"Rolnik szuka żony". Gosia flirtuje ze Sławomirem. Sugeruje, że mężczyzna odpłaci się jej w naturze. Mina rolnika? Bezcenna

Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" za nami. Produkcja TVP wzbudza wśród widzów wiele emocji, a to za sprawą kandydatek, które stają się coraz bardziej odważne.

Niedzielny odcinek programu "Rolnik szuka żony" pokazał, że między uczestniczkami rozpoczęła się prawdziwa rywalizacja. Każda z nich chce zdobyć serce wybranego rolnika i zaprezentować się z najlepszej strony. Kobiety przyjechały właśnie na gospodarstwa rolne, aby sprawdzić, jak poradzą sobie w nowej sytuacji. Wyjątkowo dobrze czuła się Gosia, która intensywnie flirtowała ze Sławomirem.

"Rolnik szuka żony". Sławomir odpłaci się w naturze?

Rolnicy przygotowali dla swoich kandydatek różne zadania. Sławomir poprosił Natalię, Martę i Gosię o umycie ciągnika. Od początku pojawiały się między nimi odważne dialogi, które z minuty na minutę mogły zawstydzać coraz bardziej.

Sławek rozpoczął jakieś dziwne, z podtekstem żarty - stwierdziła Gosia.

Jedna z kobiet zapytała, czy woda na pewno w żaden sposób nie zaleje ciągnika.

Śmiało, on to lubi. On nawet czasem mruczy - śmiał się rolnik.

Jednak Gosia nie zamierzała być gorsza. Marta stwierdziła, że jej rywalka jest coraz bardziej odważna.

Gosia tutaj o rurze, tutaj o rozbieraniu. Ma może jakiś tam plan - skomentowała.

Kiedy dziewczyny skończyły myć ciągnik, Gosia oznajmiła, że należy im się zapłata. W żartach dodała, że Sławomir może odpłacić się... w naturze. Mina rolnika? Bezcenna.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' screen 'Rolnik szuka żony'

Ta edycja programu była zdecydowanie najbardziej kontrowersyjna:

Zobacz wideo

Myślicie, że Gosia ma szansę u Sławomira?

KB