Angelina Jolie zrezygnowała z wieczorowej sukni i zachwyciła. Doda jej pozazdrości tej lawendowej perełki

Angelina Jolie promuje drugą część "Czarownicy". Pojawia się na konferencjach prasowych i zachwyca eleganckimi stylizacji. Ta ostatnia do oczywistych nie należy.

Angelina Jolie ma za sobą trudny okres. Przez rozstanie i batalię sądową z Bradem Pittem straciła wiele czasu, a przede wszystkim nerwów. Przetrwać pomogły jej dzieci i praca. Aktorka wróciła na plan filmowy i właśnie promuje drugą część "Czarownicy". Na jednej z ostatnich konferencji bardzo pozytywnie zaskoczyła nas stylizacją. 

Angelina Jolie w lawendowej bluzce

Hollywoodzka gwiazda promowała film w Rzymie. Na konferencji wyglądała zjawiskowo. Po pierwsze, uśmiech nie schodził jej z twarzy, a po drugie - w końcu zapozowała w czymś innym niż długa, wieczorowa suknia.

Angelina postawiła na czarne spodnie i wysokie szpilki. Zjawiskowa była górna część stylizacji. Składała się na nią lawendowa bluzka w kształcie motylich skrzydeł. Projekt pochodzi z wiosennej kolekcji francuskiego domu mody Givenchy i kosztuje kilka tysięcy złotych. 

Naszym zdaniem taki look bardzo pasuje aktorce - fajnie zobaczyć ją w czymś innym niż białej lub czarnej sukni. Wydaje się też, że takiej stylizacji może pozazdrościć jej Doda. Wokalistka słynie wszak z miłości do lawendowych ubrań i dodatków. Myślicie, że niebawem zobaczymy Dodę w podobnej kreacji?


CW

Angelina Jolie w zwiastunie drugiej części "Czarownicy"

Zobacz wideo
Więcej o: