Kayah pokazała stare zdjęcie z Bartosiewicz. Różnica znacząca. Ważniejszy jednak opis do fotografii. "Wszyscy pili z wanienki szampana"

Kayah opublikowała stare zdjęcie, na którym pozuje z bliską przyjaciółką, Edytą Bartosiewicz. Podzieliła się również zabawną historią, która mu towarzyszy.

Niewiele jest w polskim show-biznesie przyjaźni, które przetrwały lata. Udało się to dwóm utalentowanym wokalistkom. Kayah postanowiła opublikować stare zdjęcie, na którym w radosnym uścisku pozuje z Edytą Bartosiewicz. Artystka podzieliła się również z obserwatorami zabawną historią, o której wiedziało niewiele osób.

Kayah i Edyta Bartosiewicz na wspólnym zdjęciu

51-letnia piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Edytą Bartosiewicz. Widać, że w tamtym okresie były ze sobą naprawdę blisko. Okazało się, że fotografia została zrobiona podczas jednej z imprez, a Kayah przegrała z przyjaciółką zakład.

Ja i Ciocia. Zawsze tak do siebie mówimy... Na zdjęciu ten pamiętny wieczór, kiedy przegrałam zakład z Edytą Bartosiewicz. Ona mówiła że zdobędę Fryderyka za płytę „Kamień”, ja nie wierzyłam, a potem musiałam postawić wannę szampana.. - napisała Kayah na Instagramie.
 

I tę wannę rzeczywiście udało się załatwić.

Nie było mnie na to stać, ale honorowa jestem! Kupiłam wanienkę dla dzieci i wypełniłam Szampanskoje Igristoje... Wszyscy zgromadzeni na imprezce pili z wanienki słomkami. Taka historia... - dodała.

Fani artystki byli zauroczeni tą opowieścią.

Uwielbiam Was!
Takie chwile pamięta się całe życie.
Mega fajna historia.

Kayah i Edyta zmieniły się od tamtego czasu. Te gwiazdy również przeszły metamorfozy:

Zobacz wideo

Chcielibyście znaleźć się na tej imprezie?

KB

Więcej o: